• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 46m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 849 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2019

Opis szczegółowy

Nowoczesne 2 pokoje (46 m²) z garażem i loggią Bemowo, ul. Szeligowska Bez obciążeń
Szukasz cichego, nowoczesnego mieszkania z doskonałym dojazdem do centrum i dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie!
Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², usytuowane na eleganckim, zielonym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej (Bemowo). Mieszkanie znajduje się w głębi osiedla, co gwarantuje niesamowitą ciszę i spokój, pomimo bliskości głównych arterii komunikacyjnych.

Mieszkanie w pigułce:

Powierzchnia: 46 m²Liczba pokoi: 2Rok budowy: 2019Loggia: 3,8 m² (z przyjemnym widokiem na zieleń i drzewa)Stan prawny: Pełna własność z Księgą Wieczystą (brak obciążeń, możliwość posiłkowania się kredytem)Dostępność: Od czerwcaRozkład pomieszczeń:
Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ, idealny dla singla lub pary:
Przedpokój z pojemną szafą wnękową,Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię (3,8 m²),Ustawna sypialnia,Wygodna łazienka (wejście z korytarza).Stan techniczny i wyposażenie:
Mieszkanie jest częściowo umeblowane. Zabudowa kuchenna oraz łazienka są w pełni wyposażone. Obecnie lokal jest przygotowywany dla nowego nabywcy właścicielka przeprowadza delikatne odświeżenie, dzięki czemu mieszkanie będzie w pięknym stanie i gotowe do wprowadzenia!
Osiedle i okolica:
Budynek z 2019 roku znajduje się na nowoczesnym, bardzo zadbanym osiedlu z dużą ilością zieleni.
 Na terenie osiedla: lokale usługowe, place zabaw, sale zabaw dla dzieci.W bliskim sąsiedztwie: Park Górczewska, urokliwy zbiornik wodny przy ul. Połczyńskiej oraz Centrum Handlowe Fort Wola.Pełna infrastruktura handlowo-usługowa na wyciągnięcie ręki.
Komunikacja:
Doskonały punkt komunikacyjny!
Tuż obok osiedla znajdują się przystanki autobusowe zapewniające szybki dojazd do centrum i innych dzielnic.
Metro M2 (stacja Chrzanów): zaledwie 10-12 minut spacerem (ok. 800-1000 m) od powstającej stacji metra, co gwarantuje błyskawiczną komunikację z resztą Warszawy i świetną lokatę kapitału!
DODATKOWE INFORMACJE:
Do mieszkania przynależy standardowe miejsce postojowe w garażu podziemnym (nie platforma!) wliczone w cenę mieszkania.
Na osiedlu znajdują się również ogólnodostępne miejsca parkingowe dla gości. Do lokalu nie przynależy piwnica, jednak na osiedlu często pojawiają się oferty podnajęcia komórek lokatorskich.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego wyjątkowego mieszkania!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889790
  • Data publikacji: 12 maja 2026 14:52 (8 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 4

Wirtualna wizyta:

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo ,
Kinga Rosak-Güler

Kinga Rosak-Güler

+48XXXXXX791
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Bemowo

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889790

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

849 000 PLN

18 457 zł/m2
Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Kinga Rosak-Güler

+48699585791

Główne cechy:

  • Powierzchnia 46m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2019