- Nieruchomości Polska
Mieszkanie 2 pokojowe
- Pokoje2
- Łazienki1
- Powierzchnia 48.52m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 655 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy2025
Opis szczegółowy
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marii Callas
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku
Rok budowy: 2025
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 48,52 m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-sypialni,
-łazienki,
-holu,
-garderoby.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.
Czynsz administracyjny wynosi około 550 zł (około 700 zł w sezonie grzewczym).
Mieszkanie własnościowe w stanie deweloperskim do wykończenia.
Do mieszkania przynależy:
-miejsce postojowe w garażu podziemnym (zawarte w cenie).
Ekspozycja okien- południowy-zachód.
OKOLICA
W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające wygodne i szybkie połączenie z pozostałymi częściami miasta. Okolica oferuje również liczne sklepy oraz tereny zielone, sprzyjające codziennemu wypoczynkowi i aktywnemu spędzaniu czasu.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890645
- Data publikacji: 13 maja 2026 18:52 (3 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 1 / 2
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Białołęka ,
Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Białołęka
nieruchomosci-polska-24.pl / 15890645
655 000 PLN
13 500 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 48.52m2
- Pokoje 2
- Łazienki 1
- Rok budowy 2025
Opis - Mieszkanie
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku
Rok budowy: 2025
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 48,52 m2 składa się z:
Do mieszkania przynależy:
-miejsce postojowe w garażu podziemnym (zawarte w cenie).
Ekspozycja okien- południowy-zachód.
OKOLICA
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890645