• Nieruchomości Polska

Świetne dwupokojowe mieszkanie przy Och Teatrze

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 36m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 649 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1965

Opis szczegółowy

OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

2 pokoje | balkon | Ochota | świetna komunikacja

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m², położonego na warszawskiej Ochocie - jednej z najbardziej wygodnych i najlepiej skomunikowanych części miasta.

To idealna propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem (mieszkanie jest obecnie wynajęte i istnieje możliwość przedłużenia najmu).

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

✔ 2 ustawne pokoje
✔ oddzielna kuchnia
✔ balkon
✔ mieszkanie gotowe do zamieszkania / do odświeżenia
✔ piętro 6 z 7 - dobre doświetlenie i prywatność
✔ pełna infrastruktura w okolicy
✔ świetna komunikacja z centrum Warszawy 
✔ idealne dla singla, pary, studentów lub inwestora

MIESZKANIE

Lokal znajduje się na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku.

Mieszkanie jest funkcjonalne, jasne i dobrze rozplanowane, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

W skład mieszkania wchodzą:

salon
sypialnia
oddzielna kuchnia
łazienka
przedpokój
balkon

Mieszkanie jest w pełni wyposażone w m.in.:

Och-Teatr
liczne sklepy, restauracje i punkty usługowe
przedszkola i szkoły
uczelnie wyższe
przystanki komunikacji miejskiej

LOKALIZACJA
Ochota od lat pozostaje jedną z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy — przede wszystkim dzięki połączeniu:
✔ świetnej komunikacji
✔ zieleni
✔ rozwiniętej infrastruktury
✔ szybkiego dojazdu do centrum

To lokalizacja, która doskonale sprawdzi się zarówno do codziennego życia, jak i inwestycyjnie pod najem.

DODATKOWE INFORMACJE

powierzchnia: 36 m²
piwnica
czynsz około 680 zł
pełna własność z księgą wieczystą (możliwość zakupu na kredyt

Zapraszam na prezentację!
Jakub Korobczuk

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891002
  • Data publikacji: 13 maja 2026 22:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 6 / 7

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ochota ,
Jakub Korobczuk

Jakub Korobczuk

+48XXXXXX159
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Ochota

nieruchomosci-polska-24.pl / 15891002

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

649 000 PLN

18 028 zł/m2
Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Jakub Korobczuk

+48585000159

Główne cechy:

  • Powierzchnia 36m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1965

Opis - Świetne dwupokojowe mieszkanie przy Och Teatrze

OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

2 pokoje | balkon | Ochota | świetna komunikacja

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

✔ 2 ustawne pokoje
✔ oddzielna kuchnia
✔ balkon
✔ mieszkanie gotowe do zamieszkania / do odświeżenia
✔ piętro 6 z 7 - dobre doświetlenie i prywatność
✔ pełna infrastruktura w okolicy
✔ świetna komunikacja z centrum Warszawy 
✔ idealne dla singla, pary, studentów lub inwestora

MIESZKANIE

Lokal znajduje się na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku.

balkon

Mieszkanie jest w pełni wyposażone w m.in.: