• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 42m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 419 500 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Witam serdecznie,
mam do zaoferowania, jasne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.
Pełna własność z Księgą Wieczystą.
Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krzemienieckiej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łódź. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz tereny zielone.
Mieszkanie przeszło generalny remont, zostały wymienione wszystkie instalacje wraz z pionami wodno-kanalizacyjnymi. Została również zrobiona nowa wylewka.
Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska.
Klatka schodowa jest wyremontowana i odmalowana.
Dużym atutem lokalizacji jest szybki dojazd do centrum miasta oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości znajdują się także Atlas Arena, Łódzki Ogród Botaniczny oraz Park na Zdrowiu, co sprawia, że okolica jest atrakcyjna zarówno do życia, jak i wypoczynku.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.
Jan
Telefon: XXXXX845 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893524
  • Data publikacji: 15 maja 2026 15:52 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Łódzkie, Łódź, Polesie ,
Jan

Jan

+48XXXXXX845
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Łódź, Polesie

nieruchomosci-polska-24.pl / 15893524

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

419 500 PLN

9 988 zł/m2
Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

Jan

+48793545845

Główne cechy:

  • Powierzchnia 42m2
  • Pokoje 2

Opis - Mieszkanie

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Witam serdecznie,
Pełna własność z Księgą Wieczystą.
Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska.
Klatka schodowa jest wyremontowana i odmalowana.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.
Jan
Telefon: 793545845

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893524
  • Data publikacji: 15 maja 2026 15:52 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4