• Nieruchomości Polska

Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 37m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 928 500 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

Nowoczesne, świeżo wykończone kompaktowe mieszkanie o powierzchni ponad 37 m² w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia!

Na sprzedaż funkcjonalne i starannie zaprojektowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kierbedzia, w nowoczesnym budynku zrealizowanym przez Eiffage Immobilier. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort życia, wysoką jakość wykończenia oraz świetną lokalizację, a także dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem.

Lokal został świeżo wykończony w wysokim standardzie, z dużą dbałością o detale oraz oryginalny, spójny design, który nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter. Zastosowano wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania aranżacyjne, tworząc przestrzeń elegancką, estetyczną i jednocześnie bardzo praktyczną. Wszystkie elementy są nowe i nieużywane, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez dodatkowych nakładów finansowych.

Dużym atutem mieszkania jest bardzo funkcjonalny układ, który został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Lokal posiada wydzielony aneks sypialniany, który zapewnia komfortową, częściowo prywatną strefę wypoczynku, jednocześnie zachowując otwarty charakter części dziennej. Dzięki temu mieszkanie mimo metrażu ponad 37 m² jest wygodne, przestronne i bardzo ustawne.

Dodatkową przestrzeń stanowi balkon, idealny do wypoczynku i codziennego relaksu.

Dodatkowe atuty:

powierzchnia ponad 37 m²,
bardzo funkcjonalny układ mieszkania,
wydzielony aneks sypialniany,
balkon,
wysoki standard wykończenia i nowoczesny design,
nowa inwestycja o podwyższonym standardzie części wspólnych,
komórka lokatorska - dodatkowo płatna 20 000 zł,
miejsce parkingowe - dodatkowo płatne 70 000 zł.

Lokalizacja przy ul. Kierbedzia zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej i terenów rekreacyjnych.

To mieszkanie to idealne połączenie funkcjonalności, nowoczesnego stylu i wygody codziennego życia. Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

?? English version

Modern, newly finished compact apartment with a size of over 37 m² in a brand-new development by a reputable developer - ready to move in!

For sale: a functional and thoughtfully designed apartment located on Kierbedzia Street, in a modern building developed by Eiffage Immobilier. It is an excellent option for those who value comfort, high-quality finishes, and a great location, as well as for investors seeking a strong rental property.

The apartment has been finished to a high standard, with great attention to detail and a unique, cohesive design, creating an elegant and practical living space. High-quality materials and modern design solutions ensure both style and functionality. Everything is brand new and unused, allowing for immediate occupancy without additional costs.

A key advantage of this property is its very functional layout, designed to make the most of the available space. The apartment features a separate sleeping alcove, offering a comfortable semi-private resting area while maintaining an open-plan living space. As a result, the apartment feels spacious and highly practical despite its size of over 37 m².

An additional space is the balcony, perfect for everyday relaxation.

Additional features:

size over 37 m²,
highly functional layout,
separate sleeping alcove,
balcony,
high-standard finish and modern design,
new development with high-quality common areas,
storage unit - additionally payable PLN 20,000,
parking space - additionally payable PLN 70,000.

The location on Kierbedzia Street provides quick access to the city center, public transport, and full retail, service, and recreational infrastructure.

This apartment is a perfect combination of functionality, modern design, and everyday comfort. Feel free to contact me for more information or to arrange a viewing! Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894251
  • Data publikacji: 18 maja 2026 07:37 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 2 / 6

Film:

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Marek Bielawski

Marek Bielawski

+48XXXXXX900
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894251

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

928 500 PLN

25 095 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Marek Bielawski

+48536309900

Główne cechy:

  • Powierzchnia 37m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2025

Opis - Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ