• Nieruchomości Polska

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje10
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 290m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 1 999 999 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2000

Opis szczegółowy

Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków.

Obie części są obecnie przeznaczone na wynajem, co czyni nieruchomość atrakcyjną nie tylko dla osób prywatnych, ale także inwestycyjnie - nieruchomość jest obecnie wynajęta za ok. 12.5 tys. zł/ miesiąc + opłaty.

A) Część mieszkalna Dużym atutem jest funkcjonalny układ - obecnie 6 pokoi + niezależne mieszkanie na parterze, a przy niewielkich przeróbkach można uzyskać aż 9 pokoi. Wysoki parter: osobna kuchnia, przestronny salon, łazienka, balkon. 1 piętro: 3 niezależne pokoje (jeden z balkonem), łazienka z wanną i prysznicem. 2 piętro: kuchnia, 3 niezależne pokoje, łazienka z prysznicem.
B) Budynek usługowo-produkcyjny Murowany obiekt w dobrym stanie technicznym, obecnie wynajmowany na działalność gastronomiczną (produkcja cateringu). Posiada pełne zaplecze techniczne i media (osobne liczniki prądu i gazu).

Informacje techniczne: budynek z lat 60., po generalnym remoncie i rozbudowie w 2000 r., kanalizacja miejska, prąd i gaz (oddzielne instalacje dla domu i części gospodarczej), własna studnia z hydroforem, działka ogrodzona, z dojazdem drogą asfaltową.

Lokalizacja tylko 3 przystanki od stacji PKP Rembertów z której dojazd do Śródmieścia zajmuje ok. 15 minut, w okolicy sklepy (Biedronka, Żabka), szkoły, punkty usługowe, szybki dojazd autobusem do centrum Warszawy - ok. 30 minut.

Dlaczego warto Idealna propozycja dla inwestora - wynajem generuje wysoką stopę zwrotu. Świetnie sprawdzi się też jako dom z częścią usługową dla własnej firmy - biura, gastronomii, warsztatu, studia lub innego biznesu. Zapraszam do kontaktu!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895363
  • Data publikacji: 19 maja 2026 16:55 (6 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 10

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów ,
Piotr Kardaszewski

Piotr Kardaszewski

+48XXXXXX954
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Warszawa, Rembertów

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895363

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 999 999 PLN

6 897 zł/m2
Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Piotr Kardaszewski

+48690902954

Główne cechy:

  • Powierzchnia 290m2
  • Pokoje 10
  • Rok budowy 2000

Opis - Lokal usługowy