• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 54.3m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 850 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1960

Opis szczegółowy

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz, po remoncie. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna. Lokum zapewnia wygodę oraz wysoki standard życia w kameralnym otoczeniu.

Najważniejsze atuty mieszkania:
Doskonała lokalizacja - zielona, spokojna okolica tuż przy bemowskim lesie Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej części Bemowa, z pełną infrastrukturą osiedlową: sklepy, restauracje, punkty usługowe, kawiarnie, banki, przychodnie, szkoły i przedszkola - wszystko w zasięgu kilku minut pieszo.

W pobliżu znajdują się również:
Zdrofit, Fort Bema, Las Bemowo, a dla większych zakupów - centrum handlowe Wola Park w 10 minut samochodem. Doskonałe połączenie komunikacyjne zapewniają przystanki autobusowe i tramwajowe oraz szybki dojazd do stacji Metra Bemowo 16 min.
Mieszkanie jest zadbane, przestronne i funkcjonalne. Duża wysokość pomieszczeń 3,0 m daje poczucie przestrzeni.

Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu o - 23,7m2 sypialni - 13,3m2 oddzielnej kuchni - 9,3m2 łazienki wyposażonej w wannę 1,8m2 korytarz - 5m2 piwnicy - 12m²

Budynek: Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu, budynek ma zaledwie 2 piętra. Blok zbudowany z cegły w 1960 roku, zadbany. Okolica cicha, spokojna, las i dużo zieleni.
Lokalizacja:Stacja metra Bemowo - 16 minut komunikacją miejską
Przystanki autobusowe i tramwajowe - 3-5 minut pieszo
Sklepy, restauracje, kawiarnie, przychodnie i punkty usługowe w zasięgu kilku minut pieszo
Hala Wola, targowisko Bemowo - 15 min komunikacją Fort Bema - 12-15 minut pieszo Las Bemowo - 5 min pieszo Centrum handlowe Wola Park - 9 minut samochodem Łatwy dojazd do centrum oraz na obwodnicę Warszawy W pobliżu liczne tereny zielone, idealne na spacery i rekreację

Opłaty:
Czynsz administracyjny: ok. 800 zł/mies Dodatkowo prąd i gaz według zużycia Forma własności: pełna własność z księgą wieczystą
Mieszkanie jest urządzone i gotowe do zamieszkania.
Cena: 850 000 zł (do negocjacji)

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895525
  • Data publikacji: 19 maja 2026 16:55 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo ,
Anna Wojda

Anna Wojda

+48XXXXXX806
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Bemowo

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895525

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

850 000 PLN

15 654 zł/m2
Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Anna Wojda

+48576988806

Główne cechy:

  • Powierzchnia 54.3m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1960