• Nieruchomości Polska

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 13200m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 1 300 000 PLN
  • MiastoBudy michałowskie
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Na sprzedaż piękna, przestronna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy idealne miejsce na Twój wymarzony dom!

To doskonała propozycja dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni oraz kontaktu z naturą, a jednocześnie marzących o stworzeniu własnego siedliska, domu całorocznego lub atrakcyjnej inwestycji na przyszłość.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Wydane warunki zabudowy możliwość budowy domu
Spokojna i zielona okolica idealna do życia i wypoczynku
Duża powierzchnia działki przestrzeń i pełna prywatność
Szerokie możliwości zagospodarowania siedlisko, ogród, sad, małe gospodarstwo
Dogodny dojazd wygodny dostęp do nieruchomości
Świetna lokata kapitału grunt z potencjałem wzrostu wartości

Duży areał daje ogromne możliwości aranżacji od domu z przestronnym ogrodem, przez sad lub własne gospodarstwo, aż po prywatne miejsce do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Jeśli marzysz o życiu bliżej natury lub szukasz atrakcyjnej działki inwestycyjnej, ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo!

Lokalizacja: Budy Michałowskie
Powierzchnia: 13200 m2,
Rodzaj działki: rolno-budowlana,

Cena: 1 300 000 zł ( 98 zł/m2 )

Powierzchnia w hektarach: 1,32 ha,
położenie: Wieś, dojazd: utwardzony, dojazd (opis): droga gminna, media: prąd ,światłówód, kanalizacja: szambo, woda: studnia, elektryczność, wymiary działki: 67,7x197,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: XXXXX629
e-mail:

--- Zapraszamy ---
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896423
  • Data publikacji: 20 maja 2026 17:22 (7 godzin temu)

Mapa

Mazowieckie, Budy Michałowskie ,
Iwona Wadas

Iwona Wadas

+48XXXXXX629
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Budy Michałowskie

nieruchomosci-polska-24.pl / 15896423

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 300 000 PLN

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

Iwona Wadas

+48797600629

Główne cechy:

  • Pow. działki 13200m2

Opis - Działka Budowlana

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Wydane warunki zabudowy możliwość budowy domu
Spokojna i zielona okolica idealna do życia i wypoczynku
Duża powierzchnia działki przestrzeń i pełna prywatność
Dogodny dojazd wygodny dostęp do nieruchomości

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo!

Lokalizacja: Budy Michałowskie
Powierzchnia: 13200 m2,
Rodzaj działki: rolno-budowlana,

Cena: 1 300 000 zł ( 98 zł/m2 )

Powierzchnia w hektarach: 1,32 ha,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: 797600629
e-mail: [email protected]

--- Zapraszamy ---

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896423
  • Data publikacji: 20 maja 2026 17:22 (7 godzin temu)