• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 191

15835641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26907363 15835641 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 442,15 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 078 PLN (84 zł/m2)

1
-
442 m2
2013
15820698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627874 15820698 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 261 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 073 PLN (73 zł/m2)

11
-
261 m2
2010
15876401 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27536744 15876401 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.22 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

594 PLN (27 zł/m2)

1
-
22 m2
1990
15876323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535373 15876323 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.427 m2 na 19 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 973 PLN (101 zł/m2)

5
-
427 m2
2007
15876293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535221 15876293 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.666 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w OKOLICACH Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 026 PLN (101 zł/m2)

3
-
666 m2
2007
15876288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27534875 15876288 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.104 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 466 PLN (101 zł/m2)

3
-
104 m2
2007
15874955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27520816 15874955 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 720 PLN (266 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15876328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535477 15876328 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w Śródmieściu, w okolicy ul. Wilczej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 840 PLN (110 zł/m2)

3
-
180 m2
2016
15876332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535474 15876332 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 287 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w Śródmieściu, w okolicy ul. Wilczej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 634 PLN (110 zł/m2)

1
-
287 m2
2016
15876324 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535382 15876324 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.375 m2 na 9 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 249 PLN (89 zł/m2)

3
-
375 m2
2003
15876309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535381 15876309 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.392 m2 na 9 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 754 PLN (89 zł/m2)

7
-
392 m2
2003
15876268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27534828 15876268 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 471 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

47 401 PLN (101 zł/m2)

12
-
471 m2
2007