• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 187

15830860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26680044 15830860 Warszawa - Do podnajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.960 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,mail: [email protected] ) ---------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

66 710 PLN (69 zł/m2)

6
-
960 m2
2014
15827442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628344 15827442 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.619 m2 na 2 pietrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWydzielony moduł ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 564 PLN (62 zł/m2)

12
-
619 m2
1998
15823038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627950 15823038 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.1500 m2 na 3 pietrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie,w OKOLICACH ul. Opaczewskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJINowoczesna p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

86 263 PLN (58 zł/m2)

11
-
1500 m2
2006
15820691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627872 15820691 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.120 m2 na parterze biurowca na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia do aranżacji zgodnie z potrzebami...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 287 PLN (73 zł/m2)

11
-
45 m2
2010
15811521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26436128 15811521 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIAtrakcyjny pokój bi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (391 zł/m2)

1
-
23 m2
2018
15724255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24652642 15724255 Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 155 m2 dla 46 osób, w Śródmieściu (Warszawa), poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferujemy do wynajęcia lokal biurowy znajdujący sie na 4 piętrze biurowca w Śró...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

86 400 PLN (450 zł/m2)

1
-
192 m2
1996
15859701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27175338 15859701 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.120,38 m2 do wynajęcia,na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy w okolicach Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 797 PLN (98 zł/m2)

11
-
120 m2
1998
15859023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27160953 15859023 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 PLN (52 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15858392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27147199 15858392 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 19 osób na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 800 PLN (449 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15857709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27130777 15857709 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Prowizja od Najem...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 097 PLN (65 zł/m2)

1
-
17 m2
1998
15856948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27106749 15856948 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180,10 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 512 PLN (70 zł/m2)

3
-
180 m2
2015
15853876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27061814 15853876 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 400 PLN (575 zł/m2)

1
-
32 m2
2006