• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kołobrzeg Solne Zdroje

Znalezionych ofert: 23

15853962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065293 15853962 Wild Pearl – luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy „pod klucz”2-pokojowy lokal użytkowy II piętropowierzchnia: 46,84 m²balkon: 8,92 m², ekspozycja północ–zachódwykończenie w pakiecie COMFORT – pachnie nowością, gotowy do zamieszkani...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

865 000 PLN (18 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15863311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27242347 15863311 Kołobrzeg ul. Portowa — 2 pokoje, balkon, 1 piętro kilka minut do plażySą miejsca, które kupuje się rozsądkiem…i są takie, które kupuje się sercem.To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii.Wyobraź sobie poranek — otwierasz balkon, czujesz śwież...

569 000 PLN (14 225 zł/m2)

2
-
40 m2
2001
15877398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27569583 15877398 Diva SPA 4★ 36 m² na szóstym piętrze. Pełne wyposażenie, infrastruktura hotelowa, 250 metrów od plaży. Gotowy jako drugi dom lub jako inwestycja z aktywnym profilem na Booking.com.Są miejsca, do których wraca się co roku.Kołobrzeg – szczególnie jego...

499 000 PLN (13 861 zł/m2)

1
1
36 m2
2009
15864063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264267 15864063 Luksusowy apartament dwupoziomowy Royal Tulip Sand 90,7 m² + taras topowa lokalizacja – blisko morzaNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament nr 410, położony na 4. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Royal Tulip Sand – jednej z najbard...

1 198 000 PLN (13 311 zł/m2)

3
-
90 m2
2009
15884356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699587 15884356 ok. 400 m do plaży 31 m² 37 piętro pełna własność sprzedaż z wyposażeniemTo jest apartament dla osób, które chcą pewnego produktu pod wynajem w Kołobrzegu — i jednocześnie mieć miejsce, do którego można przyjechać “na gotowo”, bez remontów i kompl...

495 000 PLN (15 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2006
15887699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27791483 15887699 Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend.I są takie, z których po prostu nie chce się wyjeżdżać.Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,58 m² położony przy ul. Spacerowej 2 — w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu...

455 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15890596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27879865 15890596 To nie jest zwykły lokal użytkowy.To adres, który buduje rozpoznawalność, przyciąga ruch i generuje wartość od pierwszego dnia.Na sprzedaż 79.33 m² funkcjonalnej przestrzeni komercyjnej z rzadką dziś przewagą rynkową: prywatnym tarasem o powierzchni ...

1 190 000 PLN (15 063 zł/m2)

11
1
79 m2
2006
15745789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25065570 15745789 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026!2- pokojowe mieszkanie 6.9 na VI piętrzePowierzchnia mieszkania - 37,82 m2 Słoneczny balkon od strony południowy - wschód o powierzchni 10.02 m2Wild Pearl to prawdziwa perł...

673 952 PLN (18 215 zł/m2)

1
1
37 m2
2025
15745777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065571 15745777 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w KołobrzeguWild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu – zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od plaży. Inspirowana stylem współczesnych apartamentowców z Barcelon...

685 891 PLN (18 050 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15745829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065566 15745829 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w KołobrzeguWild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu – zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od plaży. Inspirowana stylem współczesnych apartamentowców z Barcelon...

539 136 PLN (14 188 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15745806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065564 15745806 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

720 165 PLN (15 656 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15745862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065569 15745862 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026!Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od plaży. Inspirowana stylem współczesnych apar...

811 234 PLN (17 260 zł/m2)

2
1
47 m2
2025