• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań Stare Miasto

Znalezionych ofert: 41

15729949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24770001 15729949 Luksusowy apartament w sercu Poznania – Św. Marcin W jednej z najpiękniej odrestaurowanych kamienic z XIX wieku, przy reprezentacyjnej ulicy Święty Marcin, oferujemy apartament, który łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnym luksusem. To propozycja...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 550 000 PLN (23 699 zł/m2)

3
2
107.6 m2
1880
15856065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko Warty oraz Starego Rynku! 27082504 15856065 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,56 m², położonej w jednej z najbardziej klimatycznych części centrum Poznania - na Chwaliszewie. Mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od spacero...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (14 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1955
15858557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Top lokalizacja, 3-pok z osobną kuchnią, 2 balkony 27150303 15858557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 86,90 m², położonego na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość wyróżnia się dużymi, ustawnymi pomieszczeniami oraz klasycznym ukł...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 000 PLN (11 512 zł/m2)

3
1
86 m2
1935
15856064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum przy Starym Browarze! 27082501 15856064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta. Nieruchomość znajduje się zaledwie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (10 845 zł/m2)

3
1
58 m2
1950
15660324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
centrum Poznania +100 m² w kamienicy, Półwiejska 23462475 15660324 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,7 m², położonego w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Długiej w samym centrum Poznania. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od ul. Półwiejs...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (8 208 zł/m2)

4
1
101 m2
1905
15439304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, dwupokojowe mieszkanie, Stare Miasto 18579164 15439304 Szukasz przestronnego i urokliwego mieszkania w centrum Poznania?Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, a przy tym dobrze skomunikowanego? Jeżeli tak, to strzał w dziesiątkę!Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką oraz...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

615 000 PLN (10 789 zł/m2)

2
1
57 m2
1930
15645193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie przy Ratajczaka 23193034 15645193 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego w historycznej kamienicy w samym centrum Poznania. Nieruchomość znajduje się przy ul. Ratajczaka i stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia dz...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

795 000 PLN (9 815 zł/m2)

3
1
81 m2
1934
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15884444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksus w kamienicy z concierge | w sercu Poznania 27702916 15884444 Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.Piekary Residence to miejsce, gdzie historyczna architektura spotyka ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (16 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1920
15718710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24556015 15718710 Kontakt: tel 791 444 630 Katarzyna Trębacz Prowizja 0% Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru, w standardzie developerskim. Piękna panorama z 5 piętra (zdjęcia) w wysokim standardzie części wspólne budynku. Mieszkanie o pow.43,83...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

561 024 PLN (13 047 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15883362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674910 15883362 OPISZapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 54,38 m² położonego w zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej – jednej z ładniejszych uliczek prowadzących na Stary Rynek. W najbliższym sąsiedztwie: - kawiarnie, restauracje, galerie sztuki,...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (10 850 zł/m2)

3
1
54.38 m2
2025
15881721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645568 15881721 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3 pokojowe bardzo ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63m2 na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu, w bloku z windą na 3 piętrze. Posiada przestronny korytarz z zabudową wnękową oraz bal...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 000 PLN (9 683 zł/m2)

3
-
63 m2
1978