• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bolesławek Maślaków

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Maślaków i Bolesławek

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856597 15889654 Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Olsztyna Gutkowo, przy ul. Słowicza.Najważniejsze informacje:Lokalizacja: Olsztyn, Gutkowo, ul. SłowiczaPowierzchnia działki: 1451 m²Stan budynku: Dom do...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

990 000 PLN (13 200 zł/m2)

6
1
75 m2
1958
15882954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673387 15882954 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m², położony na działce 179 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego, wybudowana w 2023 roku, sprzedawana jako samodzieln...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15866363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27319047 15866363 Polecamy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom!Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, oddalona 5 minut od centrum.Dom o powierzchni 137 m2 składa się z:-> Parteru : salon, jadalnia z wyjściem na balkon, kuchnia, spiżarnia, łazienka, koryta...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

629 000 PLN (4 591 zł/m2)

4
-
137 m2
-
15851919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27022905 15851919 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1996 roku, położony w spokojnej części Sochaczewa. Budynek murowany o powierzchni całkowitej 198m otynkowany i ocieplony, całkowicie podpiwniczony, pokryty blachodachówką. Budynek podłączony jest d...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

795 000 PLN (4 015 zł/m2)

6
2
198 m2
1996
15888978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837132 15888978 Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m² Tkaczy 6, serce JelonekCena: 3 100 000 złPowierzchnia domu: ok. 200 m²Powierzchnia działki: 949 m²Lokalizacja: Warszawa, Bemowo (Jelonki Południowe), ul. Tkaczy Odkryj rezydencjonalny spokój w serc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN (16 062 zł/m2)

6
2
193 m2
1946
15887553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27785462 15887553 Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 160 metrów kw. położony w Żarkach-Letnisko, na dużej 1528 m kw., częściowo zalesionej działce. Nieruchomość oferuje komfortową przestrzeń do życia i wypoczynku.Dom składa się z 4 pokoi,kuchni, sp...

Żarki-Letnisko (Śląskie, gm. Poraj)

880 000 PLN (4 731 zł/m2)

4
2
186 m2
1994
15887495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784502 15887495 Dom wolnostojący w miejscowości Kowale - między Obornikami Śląskimi a TrzebnicąJeśli marzysz o domu na wsi, gdzie możesz cieszyć się pięknem natury i spokojem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentacj...

Kowale (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

330 000 PLN (1 594 zł/m2)

2
1
207 m2
1945
15886289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751543 15886289 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 586 m². Nieruchomość składa się z 3 poziomów, co zapewnia wygodny podział strefy dziennej, prywatnej oraz gospodarczej.Dom us...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

570 000 PLN (5 135 zł/m2)

5
2
111 m2
1981
15886204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750313 15886204 OFERTA SPRZEDAŻY SIEDLISKA CIM0CHY, GM. WIELICZKINa sprzedaż siedlisko o powierzchni 2400 m², zabudowane domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 82 m², położone w spokojnej części miejscowości Cimochy (ul. Cmentarna 2). Nieruchomość wyróżnia si...

Cimochy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

490 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
81 m2
1930
15872719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27500517 15872719 Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem ostatniego domu III etapu inwestycji dewelopera w Kiełczówku, gmina Długołęka.Dom o powierzchni 117 m2, wzniesiony w tradycyjnej technologii murowanej, z nowoczesnym, przestronnym designem. Dwuspadowy dac...

Kiełczówek (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

799 000 PLN (6 829 zł/m2)

5
1
117 m2
2026
15871842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment 127 m² | 10 min Wiatraczna | 2 miejsca 27476305 15871842 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa, ul. Trakt LubelskiTyp: lokale w zabudowie bliźniaczejLiczba lokali: 4Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdyPowierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2Cena: od 1 600 000 złStan: deweloperskiStan prawny: współwłasność...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (12 598 zł/m2)

5
2
127 m2
2026
15871476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470312 15871476 Dom szeregowy Zielone Ogrody, Oleśnica 190 m² powierzchni użytkowej 250 m² całości ogród garaż na 2 autaSą domy, do których się wraca. I są domy, z których się nie chce wychodzić. Ten jest właśnie taki.Zielone Ogrody brzmi dobrze? - Bo tak jest!Oleś...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 099 000 PLN (4 327 zł/m2)

4
1
254 m2
2002