• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Sokolniki-Las Piękna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sokolniki-Las i Piękna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15460393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19056419 15460393 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i atrakcyjną lokalizację! (10 km od Szczecina). Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój,...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 350 000 PLN (1 357 zł/m2)

3
2
995 m2
1960
15603028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22247348 15603028 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim położony w Siadle Dolnym. Do lokalu będzie przynależeć działka o powierzchni ok 382m2, korzystnie usytuowana wjazd do garażu od północy, ogró...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 150 000 PLN (8 532 zł/m2)

5
2
134.79 m2
2025
15894991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27954621 15894991 WYJĄTKOWA REZYDENCJA W SERCU GÓR SOWICH 380 m² DZIAŁKA 1700 m² LUBACHÓW WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczym Lubachowie - miejscu, gdzie natura, cisza i komfort ż...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 380 000 PLN (3 632 zł/m2)

11
-
380 m2
1877
15873160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27513144 15873160 REZERWACJA Poniemiecki dom 183 m2 w zabudowie szeregowej, posadowiony na działce 600 m2 w Urazie, ok. 7 km od Obornik Śląskich i 20 km od Wrocławia. Dom składa się z następujących kondygnacji: PARTER ok. 88,6 m2 : 4 pokoje, kuchnia, łazienka z natr...

Uraz (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

297 000 PLN (1 188 zł/m2)

7
-
250 m2
1880
15886362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkiem warsztatowym na sprzedaż 27754621 15886362 UWAGA !!!!Na sprzedaż  dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty.Dom według projektu AMBROZJA wariant B - o powierzchni  całkowitej 85,29 m2 - parter z poddaszem użytkowym.Powi...

Trablice (Mazowieckie, gm. Kowala)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
85 m2
-
15723818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24640050 15723818 Sprzedam dom po kapitalnym remoncie w cichej okolicy nie daleko centrum Milanówka,blisko szkoły,boiska ,sklepów Netto,Biedronka,Aldi,bazarku.Dom usytuowany na działce bardzo zadbanej 900m2,wielkości 145m2 ,pięć pokoji,większości parterowy tylko sypia...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2000
15876688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27547584 15876688 z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1970
15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-
15876347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535806 15876347 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15867600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój dom w zielonej enklawie-Las, rzeka- OPŁAWIEC 27349442 15867600 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w Housing MarketNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy - w spokojnej, zielonej dzielnicy Opławiec.To idealna propozycja dla osób szuk...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 900 PLN (6 086 zł/m2)

4
2
115 m2
2019
15878940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602830 15878940 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na przedostatniej działce o powierzchni 315 stanowi doskonałą pro...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15868930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27394993 15868930 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom ...

Widoma (Małopolskie, gm. Iwanowice)

640 000 PLN (6 465 zł/m2)

4
-
99 m2
2026