• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 411

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi I Ogród I Taras I 187,65 m2 27842435 15889063 Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem! Przedmiotem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (8 979 zł/m2)

5
3
187 m2
2026
15863573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment bliźniaka | 100 m² | Wawer 27252358 15863573 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska Powierzchnia domu: ok. 100 m²Kondygnacje:• kondygnacja 0: 49,2 m²• kondygnacja 1: 50 m²Powierzchnia działki: 233 m²Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystąCena: 1 368  000 zł⸻OPI...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 368 000 PLN (13 680 zł/m2)

5
2
100 m2
2025
15882418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27663545 15882418 919 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (9 777 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15890476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 111,5 m2, Warszawa Białołęka 27877472 15890476 SPRZEDAŻ I 1 220 000 zł I SEGMENT ŚRODKOWY 111,5 m2 WARSZAWA ZIELONA BIAŁOŁĘKA ODDANE DO UŻYTKOWANIA !!!Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Bez podatku PCC ! Kupujący nie płaci prowizji !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny w sta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (10 991 zł/m2)

5
2
111 m2
2025
15887925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący - 458 m2 - Warszawa - Ursynów 27797133 15887925 4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - PyryPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 458 m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, posadowiony na działce ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 899 000 PLN (10 697 zł/m2)

7
3
458 m2
2010
15887075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27775273 15887075 959 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWBEZ PODATKU PCC! I BEZ PROWIZJI AGENCJI ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (10 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15871842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment 127 m² | 10 min Wiatraczna | 2 miejsca 27476305 15871842 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa, ul. Trakt LubelskiTyp: lokale w zabudowie bliźniaczejLiczba lokali: 4Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdyPowierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2Cena: od 1 600 000 złStan: deweloperskiStan prawny: współwłasność...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (12 598 zł/m2)

5
2
127 m2
2026
15863088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27238342 15863088 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (10 408 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15863142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27239381 15863142 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (13 742 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15846116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26875906 15846116 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (12 075 zł/m2)

5
-
120 m2
2025