• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 411

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997
15879156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam budynek biurowy na Ursynowie 27609170 15879156 Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie.Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym.Budynek na działce pod zabudowę usługowo-mieszkalną (w obszarze 1 MNS-U, c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (10 392 zł/m2)

11
3
255 m2
1996
15835493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa w stylu śródziemnomorskim/ działka 1500 m2! 26703210 15835493 HomeAlly prezentuje nieruchomość, która rzadko trafia na rynek. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana na warszawskim Bemowie, w zielonej i spokojnej części Jelonek, przy ul. Lustrzanej. To miejsce, które łączy kameralny charakter zabudowy wi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (17 100 zł/m2)

7
4
269 m2
1939
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026
15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15883861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27680444 15883861 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym osiedlu na Targówku w Warszawie.To doskonała propozycja dla Rodziny cenią...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (14 334 zł/m2)

4
-
146.5 m2
2024
15883819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675998 15883819 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na Górnym Mokotowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej najwyższej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (15 849 zł/m2)

5
-
265 m2
-
15765154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25465566 15765154 Budynek typu loft!Przytulny czteropiętrowy budynek typu loft o funkcji usługowo-mieszkalnej o łącznej powierzchni 2939,52 m2, w tym:- powierzchnia użytkowa wynosi 2194,71 m2 -- powierzchnia loftów (każdy z nich zajmuje powierzchnię całego piętra) wyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (7 762 zł/m2)

12
6
1546 m2
2019
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi I Ogród I Taras I 187,65 m2 27842435 15889063 Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem! Przedmiotem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (8 979 zł/m2)

5
3
187 m2
2026