• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 406

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15876725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką 982 m² | Warszawa Rembertów 27549891 15876725 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką o powierzchni 982 m², położony w Warszawie - Rembertów (Wygoda). Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję dla osób poszukujących domu z potencjałem oraz możliwością aranżacji przestrzeni według własnych pot...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (9 082 zł/m2)

4
1
98 m2
1955
15780328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25801501 15780328 Przedmiotem konkursu ofert jest sprzedaż prawa własności udziału ½ części w nieruchomości zabudowanej, składającej się z działki ewidencyjnej nr 10231 o powierzchni 332 m 2 oraz budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, pię...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

552 375 PLN (2 776 zł/m2)

11
-
199 m2
-
14610566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15750 14610566 Bemowo Groty - dwupokoleniowy, trzy poziomowy dom po remoncie. Segment skrajny o powierzchni całkowitej ok. 300 m2, położony na działce 359 m2 w centrum cichego i spokojnego osiedla domków jednorodzinnych Groty na Starym Bemowie. Osiedle leży w otocz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 399 000 PLN (7 997 zł/m2)

8
3
300 m2
1978
14102341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo - dom na kilku poziomach 15741 14102341 Wygodny dom na Bemowie - Lotnisku, o powierzchni całkowitej 440m2, rozłożony na czterech poziomach. Dom ma 6 pokoi, cztery łazienki, kuchnię wyposażoną w zabudowę i AGD, garaż na 2 samochody, plus możliwość parkowania przed domem. Grunt pod budynkiem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (5 682 zł/m2)

6
4
440 m2
2000
15888978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837132 15888978 Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m² Tkaczy 6, serce JelonekCena: 3 100 000 złPowierzchnia domu: ok. 200 m²Powierzchnia działki: 949 m²Lokalizacja: Warszawa, Bemowo (Jelonki Południowe), ul. Tkaczy Odkryj rezydencjonalny spokój w serc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN (16 062 zł/m2)

6
2
193 m2
1946
15861020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27195161 15861020 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIChcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu, w którym uciekniesz od miejskiego zgiełku i będziesz się cieszyć zieloną ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 094 000 PLN (13 675 zł/m2)

4
-
80 m2
2026
15867308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa z basenem /Technologia/niskie koszty 27343513 15867308 Prezentujemy wolnostojący dom na warszawskim Zaciszu (Targówek), który łączy solidność tradycyjnej architektury z najnowocześniejszą technologią energetyczną. To propozycja dla inwestora lub rodziny ceniącej prywatność, prestiż i spokój - zaledwie 15...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (10 331 zł/m2)

7
3
363 m2
1984
15888176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący 2xgaraż Ogródek Rekuperacja Bielany 27805630 15888176 Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach.Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w  pobliżu Parku Młocińskiego.Kameralne, zamknięte osiedle zapewniające komfort życia blisko natury i ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 678 000 PLN (16 718 zł/m2)

5
3
220 m2
2026
15873053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Syta Residence. Nowoczesny bliźniak na Zawadach 27511215 15873053 Syta ResidenceNowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle.Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne i ekskluzywne osiedle na Zawadach odpowiada na te potrzeby. Oferujemy do...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (12 451 zł/m2)

5
4
257 m2
2024
15867309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenna Przecena! Skrajne segmenty (do 30.05) 27343518 15867309 WIOSENNA PRZECENA! Oferta ograniczona czasowo tylko do 30 maja! Skorzystaj z wyjątkowej obniżki i zamieszkaj w zielonym Wawrze w nowej, super cenie!Nowoczesny, energooszczędny dom z ogródkiem - idealny dla rodzinyOferujemy na sprzedaż segment zewnętr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (12 075 zł/m2)

5
3
120 m2
2025
15793232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem - Rembertów 26033322 15793232 Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC!Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury ora...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 145 980 PLN (11 019 zł/m2)

4
2
104 m2
2025
15840367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak przy lesie / Białołęka 26774607 15840367 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 125 m², położony w spokojnej, zielonej części Białołęki - na osiedlu Choszczówka. Do centrum Warszawy 30 min autem, 5 min spacerem do przystanku autobusowego. Nieruchomość znaj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (8 400 zł/m2)

4
1
125 m2
2026