• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 407

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882575 15890592 Nowoczesny dom pasywny - natura, luksus i energooszczędność w sercu Warszawy!Zamieszkaj tam, gdzie cisza Rezerwatu przyrody spotyka się z najwyższym komfortem i technologią przyszłości, a dojazd do Centrum zajmuje około 20 minut.DOM PASYWNY - WOLNOST...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (13 342 zł/m2)

5
2
209.87 m2
2025
15879010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27605455 15879010 Na sprzedaż nowoczesny dom (pół bliźniaka) o powierzchni 206 m², położony w prestiżowej części Warszawy – Wilanów.Nieruchomość z 2025 roku, w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.Najważniejsze informacje -...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 000 PLN (24 267 zł/m2)

5
5
206 m2
2025
15868691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27388844 15868691 Las, cicha okolica, niska zabudowa.Dom do remontu..Partner - salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, zejście do garażu.Piętro - 3 pokoje, bardzo duża łazienka.Strych - wysoki, jedno pomieszczenie na całej powierzchni domu. Duże okna.Garaż, kotłownia i ...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (8 129 zł/m2)

4
-
171 m2
1990
15800799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26222546 15800799 Dom powierzchnia całkowita 403 mkw-Pow. użytkowa 262 mkw w tym garaże 30 mkw.Prawie wykończony wszystkie instalacje zrobione wodna - kanalizacja - elektryczna - alarmowa- centralne ogrzewanie.Na parterze podłogowe ogrzewanie.Piętro grzejniki nowe plu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 075 000 PLN (7 630 zł/m2)

5
-
403 m2
2016
15746069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25069823 15746069 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogródek - 25 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z garderobą dają ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
-
138 m2
2026
15848781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26948364 15848781 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości na kameralnym, monitorowanym osiedlu Modern House przy ul. Cymbalistów. Ten nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (rok budowy 2021) to połączenie bezkompromisowego standardu wykończenia z technologią p...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 085 000 PLN (20 243 zł/m2)

4
2
103 m2
2021
15805696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314501 15805696 wolnostojący dom usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy Młocin.Rozkład pomieszczeń:PARTER- bardzo duży przestronny salon z wyjściem na taras,- kuchnia- pokójgabinet- toaleta z prysznicem- pomieszczenie gospodarczePIĘTRO- sypialnia z wyjściem na...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 999 999 PLN (20 000 zł/m2)

5
-
300 m2
-
15808606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26400152 15808606 Dom wolnostojący o powierzchni 430 m², 14 pokoi, wybudowany w 2004 roku.Działka 640 m²+ 600 m² działki w użytkowaniuBudynek w stanie do zamieszkania.Ogrzewanie gazowe.Materiał budowy: cegła.Dojazd: asfalt.Ogrodzenie: drewniane.Media: woda, kanalizacj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 000 PLN (11 047 zł/m2)

12
-
430 m2
2004
15662596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23504676 15662596 Dom znajdujący się na działce przeznaczony do rozbiórki posiada zabudowę 90m.Działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, tuż obok siedziba TVN.Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biurowca,hotelu -pensjonat...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (55 556 zł/m2)

8
-
90 m2
-
15662002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23493446 15662002 Dom jest szczytowym segmentem w zabudowie szeregowej, położony jest w bardzo atrakcyjnej części Bielan – Marymont Kaskada.W 2008 roku budynek przeszedł generalny remont:- Docieplenie ścian (łącznie ze ścianami piwnic) 15 cm styropian.- Docieplenie p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (11 069 zł/m2)

8
-
262 m2
-
15662621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23504678 15662621 Willa w cichej i pięknej ,zielonej dzielnicy Warszawy jakim jest Ursynów - Grabówek.Willa jest przestrzenna ,duża ilością okien ze wszystkich stron.Dom zaprojektowany jest przez znanego Architekta Wojciecha Kornatowskiego, a to daję gwarancję solidn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (7 140 zł/m2)

5
-
350 m2
2004
15604404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22286310 15604404 Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej dzielnicy Mokotów.Dom został wybudowany w 1993 roku, ogrzewanie gazowe, kanalizacja. Klimatyzacja.Do odświeżeniaPowierzchnia domu: 240 m² – trzy poziomy przestrzeni.Działka: 451 m² – pięknie zagospo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 399 000 PLN (18 329 zł/m2)

6
-
240 m2
1993