• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 407

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15060027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8565277 15060027 Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 m2 na granicy Sadyby i Wilanowa. Dom wybudowany w roku 1941 (modernizowany i remontowany) - aktualnie w stanie do remontu. Nieruchomość ulokowana na działce o powierzchni 726 m2. Działka z me...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (13 883 zł/m2)

6
-
180 m2
1941
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
13624481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98678 13624481 Do sprzedania przestronna rezydencja z pięknym ogrodem, położona w klimatycznej części Wilanowa.Dom o pow. cał. 485 m2 posadowiony na działce o pow. 1530 m2.Rozkład: salon z jadalnią 90 m, 6 sypialni, oddzielna kuchnia w pełnej zabudowie ok. 16 m2, 4...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (11 340 zł/m2)

7
5
485 m2
2008
14491104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 130743 14491104 Budynek z 1908 roku, oryginalnie należący do kolei; ,, Stacja Wawer wąskotorówka. Główna ulica w dzielnicy Wawer Blisko stacji kolejowej Warszawa - WawerHotelPensjonatSiedziba Firmy: o powierzchni użytkowej 649 m², 12 pokoi, kilka łazienek i innych ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

12
4
700 m2
1908
14536159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 139599 14536159 Dom położony jest w bardzo dobrej lokalizacji na Służewie. Świetny dojazd komunikacją miejską - ok 400 m od metra Służew.Rozkład domu:Parter - 2 pokoje biurowe, sala konferencyjna, aneks kuchenny oraz toaleta;I piętro - 4 pokoje biurowe, łazienka ora...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 000 PLN (10 000 zł/m2)

9
-
430 m2
2000
13583280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 98686 13583280 Do sprzedania piękny i komfortowy dom usytuowany w bardzo prestiżowej okolicy jaką jest stara część Wilanowa ( bliskie sąsiedztwo Pałacu Królewskiego wraz z okalającym go zabytkowym ogrodem). Dom mieszkalny:- powierzchnia działki : 745 ­m2 (16 x 45)...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (12 048 zł/m2)

6
-
415 m2
1993
15824015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649696 15824015 Dom wolnostojący do remontu ewe. rozbudowy - Bemowo, Boernerowo Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 56m², położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Warszawy - Bemowo, Boernerowo. Nieruchomość usytuowana jest w ...

Warszawa (Bemowo), Dostępna

1 700 000 PLN (31 481 zł/m2)

-
1
54 m2
-
15868929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27394989 15868929 OKAZJA INWESTYCYJNA! 600M-METRO ZACISZE, 18 POKOI! Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny przygotowany w całości do wynajęcia. Dom przeszedł remont generalny z wymianą wszystkich instalacji włącznie. Fundamenty budynku zostały odkopane, na nowo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 000 PLN (9 795 zł/m2)

11
1
439 m2
-
15795412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26095674 15795412 Dom przy samym lesie – Bemowo 196 mkw. działka 475 mkw.Oferta skierowana do osób, które cenią bliskość natury, a jednocześnie chcą pozostać w granicach miasta – wolnostojący dom położony w cichej, willowej części warszawskiego B...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 890 000 PLN (14 745 zł/m2)

8
3
196 m2
1979
15329877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15982348 15329877 ofercie podlega dom 4BKameralne, zamknięte osiedle na Zawadach, składające się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej, zapewniające prywatność i bezpieczeństwo.Powierzchnia i układ:Powierzchnia domu: 258 m²Działka: 600 m²Tarasy: 46 m&amp...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (11 628 zł/m2)

7
4
258 m2
2024
15598802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22156207 15598802 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny skrajny segment, położony na warszawskim Tarchominie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 170 m² znajduje się na działce o powierzchni 400 m² i została oddana do użytku w 2022 roku. Zosta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 000 PLN (12 765 zł/m2)

5
2
170 m2
2022
15694473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24085996 15694473 Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Starym Wilanowie o powierzchni 190 m2 położony na działce ok. 280 mkw. Bezpośrednio przy budynku znajdują się dwa miejsca parkingowe.Parter:- oddzielna kuchnia 13 mkw,- salon 32 mkw z kominkiem,- ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (10 474 zł/m2)

7
3
190 m2
2000