• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 407

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27851013 15889458 Bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – Warszawa Białołęka, ul. OlesinNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki - Kobiałka, przy ul. Olesin. Inwestyc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 900 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
183 m2
2025
15852478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27033352 15852478 BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki, w rejonie Kobiałki przy ul. Olesin. Kameralna inwestycja powstaje z myślą o osobach, które szukają przestrzeni, prywatności oraz ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
177 m2
2026
15886074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27747066 15886074 Przestronna Rezydencja w willowej dzielnicy Ursus Gołąbki z pięknie zagospodarowanym, niewielkim ogrodem.Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom (330 powierzchni użytkowej mkw. + 164 m.kw piwnicy o wysokości 270 cm.) w otoczeniu zieleni (działka 737 ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (6 040 zł/m2)

7
4
495 m2
2007
15793070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralny dom Warszawa Falenica 26030540 15793070 Nowy, przepiękny dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 170 m2, który znajduje się w zabudowie bliźniaczej w cichej i otoczonej zielenią okolicy na Wawrze, w dzielnicy Falenica.PARTER: salon z jadalnią i otwartą kuchnią, z salonu jest wyjśc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (7 000 zł/m2)

6
2
170 m2
2022
15796599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26122534 15796599 Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. około 250 mkw przy ul. Sadulskiej w Wawrze. posadowiony na działce o powierzchni 1035 mkw. W granicy działki stoją budynki gospodarcze i garaż. ROZKŁAD DOMUParter:korytarz salon sypialniasypialniakuchnia łazienka...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (8 800 zł/m2)

7
4
250 m2
1980
15706355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24299951 15706355 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wolnostojącego domu położonego w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Ta unikatowa nieruchomość łączy w sobie klasyczny styl, komfort oraz elegancję, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających klie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (8 543 zł/m2)

7
3
350 m2
2003
15796383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26118946 15796383 Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość na Białołęce, w formie skrajnego segmentu w zabudowie szeregowej. Budynek posiada dwie kondygnacje mieszkalne oraz ocieplone poddasze z możliwością zagospodarowania - sprawdzi się jako dodatkowa przestrzeń maga...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 735 000 PLN (12 049 zł/m2)

5
-
144 m2
2009
15846419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26887436 15846419 Opiekun ofertySylwia Burza tel. 602 101 602Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie- Starego Mokotowa.English description available belowOpis nieruchomości: Ta h...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 000 PLN (10 708 zł/m2)

12
-
1737 m2
1938
15805675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314096 15805675 Dom z dużym potencjałem DOM WOLNOSTOJĄCY Z LOKALEM USŁUGOWYMDom wolnostojący o pow. 285m2 w tym ok.210m2 powierzchni mieszkalnej + 150m2 warsztat z pomieszczeniem biurowo - socjalno - sanitarnym położony na zadbanej działce o pow. 1061m2. Dom trzykon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 015 000 PLN (7 070 zł/m2)

5
-
285 m2
1995
15864768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272516 15864768 RADOŚĆ WARSZAWA WYJĄTKOWA REZYDENCJA Z FUNKCJĄ MIESZKALNO-BIZNESOWĄNa sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem o charakterze rezydencji, położona w zielonej i klimatycznej części Warszawy Radości. To idealna propozycja d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 988 000 PLN (6 640 zł/m2)

9
3
450 m2
1985
15849633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26976432 15849633 Potrzebujesz nieruchomości na1 dom dwurodzinny, z prowadzeniem działalności w parterze ?2 nieruchomość inwestycyjną pod wynajem ? 3 nieruchomość doskonałą na siedzibę biura, fitness, miejskie spa, przychodnię medycyny estetycznej, przychodnię stomato...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (6 248 zł/m2)

7
-
480 m2
1988
15736275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24869407 15736275 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość w stanie deweloperskim (do wykończenia wnętrz i własnej aranżacji i potrzeb) na Wawrze:- segment zewnętrzny, o powierzchni całkowitej ok. 139 m2 - w tym lokal mieszkalny 98,46 m2 plus poddasze 40,65 m2, z udzia...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
139 m2
2025