• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 406

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15846419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26887436 15846419 Opiekun ofertySylwia Burza tel. 602 101 602Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie- Starego Mokotowa.English description available belowOpis nieruchomości: Ta h...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 000 PLN (10 708 zł/m2)

12
-
1737 m2
1938
15805675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314096 15805675 Dom z dużym potencjałem DOM WOLNOSTOJĄCY Z LOKALEM USŁUGOWYMDom wolnostojący o pow. 285m2 w tym ok.210m2 powierzchni mieszkalnej + 150m2 warsztat z pomieszczeniem biurowo - socjalno - sanitarnym położony na zadbanej działce o pow. 1061m2. Dom trzykon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 015 000 PLN (7 070 zł/m2)

5
-
285 m2
1995
15864768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272516 15864768 RADOŚĆ WARSZAWA WYJĄTKOWA REZYDENCJA Z FUNKCJĄ MIESZKALNO-BIZNESOWĄNa sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem o charakterze rezydencji, położona w zielonej i klimatycznej części Warszawy Radości. To idealna propozycja d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 988 000 PLN (6 640 zł/m2)

9
3
450 m2
1985
15849633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26976432 15849633 Potrzebujesz nieruchomości na1 dom dwurodzinny, z prowadzeniem działalności w parterze ?2 nieruchomość inwestycyjną pod wynajem ? 3 nieruchomość doskonałą na siedzibę biura, fitness, miejskie spa, przychodnię medycyny estetycznej, przychodnię stomato...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (6 248 zł/m2)

7
-
480 m2
1988
15736275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24869407 15736275 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość w stanie deweloperskim (do wykończenia wnętrz i własnej aranżacji i potrzeb) na Wawrze:- segment zewnętrzny, o powierzchni całkowitej ok. 139 m2 - w tym lokal mieszkalny 98,46 m2 plus poddasze 40,65 m2, z udzia...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
139 m2
2025
13985099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34336 13985099 DOM WOLNOSTOJĄCY pow. całkowita ok. 390m2 działka ok 950 m2 !Budynek wolno stojący z zapleczem gospodarczym o pow. całkowitej 390m2 położony na kształtnej działce w cichej i spokojnej okolicy Marysina Wawerskiego . Idealnie na połączenie zamieszkani...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 299 999 PLN (7 188 zł/m2)

5
-
320 m2
2010
15714698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24466247 15714698 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość:- segment środkowy, o powierzchni ok.140 do 145 m2 - lokal mieszkalny z udziałem w gruncie o pow. działki ok. 83 m2.- Stan deweloperski (do wykończenia i własnej aranżacji i potrzeb);Budynek nowy, o charakterze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 289 000 PLN (8 890 zł/m2)

5
-
145 m2
2025
15886534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761181 15886534 Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły AI ( zdjęcia od nr 9 do nr 20 , a zdjęcie nr 20 pokazuje zmianę bryły budynku przy remoncie ) Dom o powierzchni ok. 200m2 położony na ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 749 000 PLN (8 745 zł/m2)

6
3
200 m2
1980
15174304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11690079 15174304 Do sprzedaży lub wynajęcia wygodny dom 500m2 w dobrej lokalizacji Międzylesia.Dom odmalowany , po małym remoncie. Przygotowany na sprzedaż lub pod wynajem.Dom przestronny, do adaptacji strych, w piwnicy przygotowane ,,piekiełko'',bilard, ba...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

10
-
500 m2
1996
15800900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 26223566 15800900 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15877772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578753 15877772 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m², położony w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na ogród. Cena nieruchomości to 1 999 000 PLN, co daje 9 995 PLN za metr kwadratowy. Budynek został wzniesiony w 2016 roku, z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (9 995 zł/m2)

7
1
200 m2
2016
15881113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27624230 15881113 Oferta dla wymagającego klienta! Jeśli szukacie Państwo dużego domu dla siebie i rodziny oddalonego od zgiełku miasta a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum to zapraszam na prezentację. Mam przyjemność zaproponować Państwu niezwykl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 550 000 PLN (8 226 zł/m2)

6
4
310 m2
1991