• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 405

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022
15885463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27731038 15885463 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKup bezpośrednio od dewelopera — bez prowizji, bez pośredników!Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej dzielnicy Wawer...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 900 PLN (12 692 zł/m2)

5
-
130 m2
2025
15686755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23949972 15686755 Na sprzedaż pół bliźniaka na działce o powierzchni 537m2. Zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości na Warszawskiej Woli, aby na własne oczy przekonać się o jej walorach i możliwościach. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zamieszkać lu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 795 000 PLN (5 609 zł/m2)

7
2
320 m2
1991
15887980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27798857 15887980 Na sprzedaż bardzo ładny, przestronny dom z 2009 roku zlokalizowany w drugiej linii zabudowy przy ul. Biedronki w Wilanowie Niskim, 900m od Pałacu w Wilanowie.Cisza, spokój w otoczeniu zieleni.Dom jest mieszkalny, ale może też być użytkowany na cele ...

Warszawa (Wilanów niski) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (10 400 zł/m2)

8
-
375 m2
2009
15477173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19424789 15477173 Luksusowy dom wolnostojący na sprzedaż w Powsinie, ul. ZapłocieJeśli marzysz o przestronnym domu w prestiżowej lokalizacji, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!Do sprzedania przestronny dom wolnostojący o powierzchni 450 mkw, położony na malowniczej dzi...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (15 556 zł/m2)

8
4
450 m2
2005
15811941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26445948 15811941 Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie!0% prowizji od kupującegoZapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla bliźniaków, zlokalizowanego w bliskim Wawrze, na granicy z Go...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 498 815 PLN (15 613 zł/m2)

4
2
96 m2
2026
15810642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26415032 15810642 Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla bliźniaków, zlokalizowanego w bliskim Wawrze, na granicy z Gocławiem.Inwestycja jest w...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 888 800 PLN (15 700 zł/m2)

5
2
184 m2
2026
15811863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26443082 15811863 Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla bliźniaków, zlokalizowanego w bliskim Wawrze, na granicy z Gocławiem.Inwestycja jest w...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 629 801 PLN (15 671 zł/m2)

4
2
104 m2
2026
15171657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11603583 15171657 Dom jednorodzinny w spokojnym, zielonym Aninie, zaledwie 15 minut spacerem od stacji kolejki SKM, co umożliwia szybki dojazd do Centrum Warszawy. Liczne tereny leśne w okolicy to dodatkowy atut. Niespełna 30 minut do centrum daje możliwość korzystani...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (9 615 zł/m2)

7
2
312 m2
1999
15879161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610671 15879161 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 290 m², położony na działce 790 m² w spokojnej części Warszawy - Włochy. Dom został wybudowany w 2003 roku i jest bardzo zadbany. Posiada funkcjonalny układ obejmujący parter...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 241 zł/m2)

8
-
290 m2
2003
15886869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27771004 15886869 Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy segment z ogródkiem, w rewelacyjnej lokalizacji. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkład daje wiele możliwości aranżacji. W okolicy sąsiadują głównie domy 1-rodzinne, dzięki czem...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 329 000 PLN (11 168 zł/m2)

6
1
119 m2
2024
15886868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27771002 15886868 Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy budynek w rewelacyjnej lokalizacji – stan deweloperski do własnego wykończenia. Idealne miejsce na show-room, pracownię lub biuro. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkł...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 200 PLN (9 892 zł/m2)

6
1
119 m2
2024