• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 408

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15879161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610671 15879161 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 290 m², położony na działce 790 m² w spokojnej części Warszawy - Włochy. Dom został wybudowany w 2003 roku i jest bardzo zadbany. Posiada funkcjonalny układ obejmujący parter...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 241 zł/m2)

8
-
290 m2
2003
15886869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27771004 15886869 Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy segment z ogródkiem, w rewelacyjnej lokalizacji. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkład daje wiele możliwości aranżacji. W okolicy sąsiadują głównie domy 1-rodzinne, dzięki czem...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 329 000 PLN (11 168 zł/m2)

6
1
119 m2
2024
15886868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27771002 15886868 Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy budynek w rewelacyjnej lokalizacji – stan deweloperski do własnego wykończenia. Idealne miejsce na show-room, pracownię lub biuro. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkł...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 200 PLN (9 892 zł/m2)

6
1
119 m2
2024
15797210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26140130 15797210 Wolnostojący budynek usytuowany na osiedlu Górczewska wśród bloków mieszkalnych.Budynek otacza dzierżawiony od spółdzielni ogródek o powierzchni 400 mkw. Ogródek jest ogrodzony.Przed budynkiem parking na cztery samochody.Parter budynku przeznaczony b...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (11 364 zł/m2)

5
1
132 m2
1994
15846907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26898643 15846907 Bez prowizji dla kupującego.Przestronny dom usytuowany w zacisznym miejscu w głębi osiedla. Skrajny segment otoczony zielenią, położony najdalej od strony wewnętrznej uliczki.Komfortowy rozkład domu. Parter stanowi część dzienną, jest miejscem spotka...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 925 zł/m2)

6
2
265 m2
1996
15886453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27757555 15886453 DOM PREMIUM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM 263,5 m² 7 POKOI GARAŻ LOKAL USŁUGOWY PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - UL. DRZYMAŁY Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających — łącząca komfort życia rodzinnego z realną możliwością prowadzen...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (7 490 zł/m2)

7
-
263 m2
1998
15871395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27468387 15871395 Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer‑Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle położone w jednej z najbard...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (11 587 zł/m2)

5
-
138 m2
2025
15762801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25412192 15762801 Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości na Ursynowie, 10km od centrum Warszawa, ok 400m od przystanku autobusowego. OPIS NIERUCHOMOŚCI :Dom w zabudowie bliźniaczej, opcjonalnie istnieje możliwość zakupienia całego budynku.Wybudowany w stylu no...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (11 773 zł/m2)

5
2
220 m2
2019
15849222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26961627 15849222 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOgłoszenie bezpośrednieNowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce.Domy zostaną oddane w Q2 2027.Wykonane w nowoczesnej technologii:- część dzienna o pow. 60 mkw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 190 000 PLN (14 241 zł/m2)

5
-
224 m2
2026
15849281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26962623 15849281 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOgłoszenie bezpośrednieNowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce.Domy zostaną oddane w Q2 2027.Wykonane w nowoczesnej technologii:- część dzienna o pow. 60 mkw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 190 000 PLN (14 241 zł/m2)

5
-
224 m2
2026
15687502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oryginalnie wykończony dom z opcją pod działalność 23965623 15687502 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w dzielnicy Wesoła w pobliżu Rezerwatu im. Króla Jana Sobieskiego.Dla kogo?Dla osób szukających nieruchomości, w których mogą zarówno zamieszkać jak i prowadzić działalność gospodarczą....

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (7 959 zł/m2)

7
2
245 m2
1983
15858765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27154798 15858765 WYJĄTKOWY DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI WARSZAWY – WESOŁAZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Warszawy – w dzielnicy W...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (8 200 zł/m2)

5
2
250 m2
2000