• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 408

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15870919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27445474 15870919 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Niezależny budynek z 4 mieszkaniami: idealna inwestycja w Ursusie!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem usytuowana w Warszawie, w dzielni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (9 213 zł/m2)

10
-
216 m2
2000
15870904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27443815 15870904 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, położona w prestiżowej i dobrze skomunikowanej części Warszawy: Ursus, ul. Wiosny Ludów.Najważni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (9 208 zł/m2)

12
6
194.4 m2
2000
15870897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27443782 15870897 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaInwestycja w Ursusie: 5 lokali na piętrze, świetna cena!Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem, położona w warszawskiej dzielnicy Ursus pr...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (9 556 zł/m2)

7
3
135 m2
2000
15757177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25291707 15757177 Marzysz o własnym domu z ogrodem, w ciszy i zieleni, a jednocześnie w doskonałym punkcie komunikacyjnym Warszawy?Na sprzedaż wolnostojący dom przy ul. Cienistej w Starej Miłośnie – z przepięknym, zielonym ogrodem, który otula działkę i daje...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (6 389 zł/m2)

8
3
360 m2
1999
15865394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27297670 15865394 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie – eleganckiego domu jednorodzinnego o powierzchni 170 m², usytuowanego na dwóch działkach o łąc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 849 000 PLN (16 759 zł/m2)

5
-
170 m2
2011
15695873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109416 15695873 WILLA W SĄSIEDZTWIE LASU W NOWYM REMBERTOWIEŚwietny rozkład Perfekcyjna propozycja dla rodzin wielopokoleniowych Dobrze sprawdzi się jako dom spokojnej starości, ośrodek terapeutyczny, klinika lub przedszkole Duży parking MPZP - zabudowa mieszkan...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (7 134 zł/m2)

9
3
771 m2
2000
15420138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18138378 15420138 Do sprzedaży kamienica z lat 30-tych w dobrej lokalizacji - cel inwestycyjny pod dalszy wynajem lub sprzedaż mieszkań.Budynek został odnowiony, 3 kondygnacje z zabudowanym poddaszem o łącznej powierzchni 463,4mkwparter: M1-63,77m, M2-63,25mpiętro 1: ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (9 935 zł/m2)

12
21
463 m2
1930
15882845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673472 15882845 Przestronna połowa bliźniaka na sprzedaż w Powsinie na Osiedlu Patio (Do sprzedania również druga połowa bliźniaka)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej połówki bliźniaka, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Patio w malownicz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (11 905 zł/m2)

6
3
336 m2
2009
15651249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23334830 15651249 Do sprzedaży bliźniak o pow. 270 m 2. Położony na działce o pow. ok. 700 m 2. Dom odnowiony i odświeżony, do zamieszkania. Dom cichy, ogród kameralny, cichy, sąsiedztwo: -Dwie prywatne posesje, oraz biblioteka która w weekend jest nieczynna. Doda...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (12 802 zł/m2)

6
2
207 m2
1965
15747969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY 25103315 15747969 Przestronny dom o powierzchni całkowitej 375 m2, posadowiony na działce 1098 m2.Składa się z 4 kondygnacji:1. na parterze - lokal mieszkalny 55 m2 (2 pokoje)                          lokal mieszkalny 75 m2 (3 pokoje)2. na I piętrze- identyczny układ ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (13 333 zł/m2)

12
-
375 m2
1936
15881506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27634879 15881506 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOstatni wolny dom – Spokojna Park, Wiązowna - 10km od Warszawa Wawer 130 m² działka 600 m² bez PCC i prowizjiNa sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji Spokojna Park w Wiązownie – ul. Spokojna...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 145 000 PLN (8 808 zł/m2)

5
-
130 m2
2026
15643378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23136391 15643378 Luksusowa, nowa rezydencja. Idealna dla ludzi ceniących klasę i dobry smak.Jest to niewątpliwie perła wśród rezydencji na Starym Wilanowie!Ponadczasowa forma oraz symetryczny układ bryły nadają jej dostojeństwa i wyrafinowania, które trafią w gust na...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 000 PLN (18 182 zł/m2)

10
6
1100 m2
2020