• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 408

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14128504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 103892 14128504 Do sprzedaży reprezentacyjna rezydencja położona na dużej działce o pow. 5 600 m 2. Dom kryty dachówką ceramiczną. Na poziomie piwnic znajduje się: - Barek z niewielką kuchnią, -Sala telewizyjna, -Siłownia, - Sauna, - Łazienka, -Kotłownia, -Pralnia...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 900 000 PLN (15 000 zł/m2)

6
-
860 m2
1997
14924244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4796894 14924244 Serdecznie polecam. Idealne miejsce dla rodziny. Atrakcyjna cena Dom wolnostojący 276 m² powierzchni użytkowej w znakomitej lokalizacji w dzielnicy Włochy. Oferowana nieruchomość umiejscowiona jest z dala od głównych arterii, wśród bujnej zieleni, na...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 000 PLN (7 174 zł/m2)

7
2
276 m2
1994
15794959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26085681 15794959 Ursus Czechowice - Stary Ursus Unikatowy Dom z Pięknym Ogrodem 440 m² 5 pokoi Sauna Basen I Poddasze do aranżacji Działka 683 m² ul. II Armii Wojska Polskiego DLA KOGO? Idealna propozycja dla rodzin poszukujących p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (7 955 zł/m2)

5
2
440 m2
1998
15840970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 26787676 15840970 2000 m² prywatności i zieleni Warszawa Miedzeszyn, ul. Przewodowa W miejscu, gdzie Warszawa pozwala jeszcze odetchnąć od zgiełku miasta, znajduje się nieruchomość dla tych, którzy szukają przestrzeni, natury i swobody. ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (10 847 zł/m2)

6
3
295 m2
1989
15597079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22114043 15597079 Do sprzedania dwa budynki położone na jednej posesji na Bielanach w doskonałej lokalizacji. Pierwszy o powierzchni 247 m2 podzielony na 11 pokoi, każdy w przynależną łazienką, na każdej kondygnacji znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny i jadalni...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (7 659 zł/m2)

12
15
457 m2
1990
15877624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27574904 15877624 Możliwość skorzystania z doradztwa architekta, który pomoże uwolnić potencjał działki. SADYBA. Działka obecnie zabudowana domem do remonturozbudowywyburzenia. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: - minimalny wskaźni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 000 PLN (11 875 zł/m2)

6
-
400 m2
1980
15694474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24085997 15694474 Oferujemy do sprzedaży dwa domy bliźniacze w Starym Wilanowie na działce o powierzchni 580 m2. Każdy z domów jest o powierzchni 190 mkw. Obok domów są 3 miejsca postojowe. To idealna nieruchomość dla firmy na biuro. Oba domy mają taki sam rozkład pom...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 480 000 PLN (11 200 zł/m2)

5
4
400 m2
2000
15158902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11237765 15158902 Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję w stylu amerykańskim o powierzchni blisko 500 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie.W najbliższej okolicy znajduje się niska elegancka zabudowa w tym liczne ambasady....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 000 PLN (22 222 zł/m2)

9
-
450 m2
2010
14949439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5412029 14949439 Oferujemy do sprzedaży kamienicę biurową w ścisłym centrum Warszawy.Powierzchnia użytkowa 3000 m2Kamienica po remoncie, posiada liczne miejsca parkingowe.Przeznaczenie usługowe.Kontakt: tel. 533 711 111-----------------------------------------Informu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 000 000 PLN (16 667 zł/m2)

12
-
3000 m2
-
14907917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4482625 14907917 Kamienica w kształcie czworoboku budowana etapowo w latach 1900-1930.Front 6 kondygnacji (5 pięter)3 Oficyny 5 kondygnacji - (4 pięta). Wysokie kondygnacje.Łącznie 90 lokali w tym dwa użytkowe o łącznej powierzchni użytkowej 3751,64.Budynek wpisany d...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 000 000 PLN (9 064 zł/m2)

12
-
3751 m2
1900
14250159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 106780 14250159 Dom jako bardzo dobra propozycja na działalność gospodarczą (w tej chwili jest tam prowadzona)i mieszkanie. Dom podpiwniczony wybudowany w 1990, w 1992 został dobudowany duży garaż na dwa samochody z automatyczna bramą na pilota.Piwnica z garażami tw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (2 533 zł/m2)

5
-
691 m2
1990
14963099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5665385 14963099 Odrestaurowany budynek oferujący 3.000 m2 najnowocześniejszej powierzchni biurowej klasy AKontakt:Linda Twarowska533 711 111L.twarowska@citymark.pl-----------------------------------------Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 112 600 PLN (18 371 zł/m2)

12
-
3000 m2
-