• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 408

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

13435620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 89001 13435620 Wszechstronne możliwości zaaranżowania budynku w zależności od zapotrzebowania kupującego. Bardzo interesujący obiekt,w którym znajduje się schron,szyb windowy z piwnicy na dach i lądowisko dla niedużego helikoptera. Dom o powierzchni 1050 m wybudow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 990 000 PLN (4 752 zł/m2)

2
5
1050 m2
1983
15861774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27211514 15861774 dom Bielany Las Bielański garaż na 2 samochody 310 mkw..:: Dom w zabudowie szeregowej – ul. Klaudyny, Warszawa Bielany ::..Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na warszawskich Bielanach, przy ul. Klaudyny. Jest to...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (9 547 zł/m2)

6
2
309 m2
2001
15621963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22634921 15621963 Dom w zabudowie bliźniaczej w pięknym sąsiedztwie Lasu Kabackiego, w PowsiniePowierzchnia użytkowa: 270 mkw., 6 pokoi. Działka: 1050 mkw.Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą domu w prestiżowej lokalizacji na granicy Wilanowa i Konstancina-Je...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 000 PLN (12 037 zł/m2)

6
4
270 m2
2024
15873285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27515252 15873285 Na sprzedaż przestronny segment położony w zielonej, spokojnej części Warszawa – Ursynów, w okolicach ul. Puławskiej. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu z pełną infrastrukturą – w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 049 000 PLN (9 314 zł/m2)

7
2
220 m2
1994
15615220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22511167 15615220 ..:: Mokotów Domy 160 mkw Zieleń 3 poziomy 3 miejsca parkingowe certyfikat BREEAM ::0% od KUPUJĄCEGOw ofercie zostało 6 domów158,59 mkw - 3.970.000 PLN162,13 mkw - 4.100.000 PLN162,54 mkw - 4.160.000 PLN163,52 mkw - 4.130.000 PLN163,52 mkw - 4....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 970 000 PLN (25 127 zł/m2)

7
3
158 m2
2026
15811942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26445947 15811942 Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej – Wawer0% od Kupującego!Planowane oddanie: IV kwartał 2026 r.Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny w nowoczesnym budynku typu bliźniak, zlokalizowany na kameralnym osiedlu w zielonej czę...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 498 815 PLN (15 613 zł/m2)

4
1
96 m2
2026
15699311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom w Wilanowie 24164856 15699311 Nowoczesna rezydencja z duszą - luksus, technologia i natura w sercu prestiżowego WilanowaSzukasz domu, który będzie prawdziwą oazą komfortu, prywatności i nowoczesnych rozwiązań? Ta wyjątkowa rezydencja, położona tuż przy rezerwacie przyrody w najba...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 000 PLN (21 523 zł/m2)

5
2
302 m2
2021
15782423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
własny ogród_ raj dla dzieci 25842870 15782423 Jeśli chcesz:- nowoczesnej bryły budynku- gotowego na już segmentu- zabudowy bezczynszowej- bez podatku i prowizjitomamy w SPRZEDAŻY:• Segmenty w różnych metrażach - wybór należy do Ciebie• Oddanie inwestycji: przekazanie kluczy 2025 rokuLOKALIZACJA:...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (8 943 zł/m2)

5
2
123 m2
2025
15361898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16827792 15361898 Podstawowe zalety: wysokie sufity 5 m, prestiżowa część zabytkowej Saskiej Kępy, ekskluzywna część zabytkowej 12 willi z 1932 r., kameralna, duża przestrzeń, cisza, trzy strony świata, słoneczne.Piękna część willi z 1932 r., położona w najstarszej i ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 890 000 PLN (13 000 zł/m2)

6
4
530 m2
1932
15871266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27460367 15871266 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam prywatnie, bezpośrednio, bez prowizji, bezczynszowy, wolnostojący dom z garażem w cichej i zielonej okolicy..Dom wyposażony jest w instalację alarmową, oraz w automatyczną, segmentową, szczelną, i...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 000 PLN (11 047 zł/m2)

7
-
344 m2
2013
15863907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27258393 15863907 Kluczowe cechy: reprezentacyjna rezydencjaw stylu klasycznym, możliwość montażu windy i wybudowania basenu, prestiżowe sąsiedztwo domów rezydencjonalnych.Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja jednorodzinna o eleganckiej, klasycznej architekturze, położona...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 999 000 PLN (14 998 zł/m2)

7
3
400 m2
2007
15361902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16827791 15361902 Podstawowe zalety: po generalnym remoncie, kameralna okolica, 17 pokoi z łazienkami, domy nadają się na hostel, przy parku Stawy Kellera i metra Słodowiec. Dwa domy o powierzchni użytkowej 440 m2, położone w bardzo dobrej lokalizacji. Pierwszy dom (p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (7 955 zł/m2)

12
15
440 m2
1970