• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 408

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14006056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 102025 14006056 Nieruchomość położona jest na granicy dzielnicy Ochota i Włochy, na ogrodzonym osiedlu. Segment środkowy o pow 166,18mkw, w stanie deweloperskim, składa się z czterech kondygnacji: parter,piętro,poddasze użytkowe oraz zadaszona antresola z wyjściem ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 505 000 PLN (9 066 zł/m2)

4
3
166 m2
2018
15801928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26253112 15801928 Na sprzedaż pawilon budynek  wolnostojący handlowo-usługowy o powierzchni 140 m², znajdujący się w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Alpejskiej. Cena nieruchomości wynosi 1 400 000 PLN. Ta wyjątkowa oferta idealnie nadaje się na gabinet lub pu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (9 333 zł/m2)

8
1
150 m2
2001
15844813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26846730 15844813 Na sprzedaż Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej ul. Danusi 35, Białołęka (część bliższa), Warszawa 120 m² 2020 r.Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego przy ul. Danusi 35 ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 160 000 PLN (9 667 zł/m2)

3
2
120 m2
2020
15790854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25978733 15790854 NIERUCHOMOŚĆDom w zabudowie bliźniaczej. Na parterze oddzielna kuchnia i oraz przestronny salon, dodatkowo duża łazienka i pokój. Na piętrze trzy pokoje, w tym jeden z garderobą, jeszcze jedna garderoba oraz duża łazienka.ZALETYNieruchomość na zamkni...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (9 770 zł/m2)

6
1
174 m2
2008
13831990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2136377 13831990 Dom w stanie surowym otwartym, dach położonyParter:350Piętro:350Poddasze: 350Styl dworek, bardzo ładnie się prezentuje...Dom nie jest wykończony, opisane media są przy budynku.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (5 500 zł/m2)

10
5
1000 m2
2004
15857781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27133527 15857781 Duży dom wolno stojący, wielorodzinny o powierzchni całkowitej 350 m2 pow.użytkowej ok. 260 m2. Trzy kondygnacje + poddasze użytkowe (12 kondygnacji). Każda kondygnacja ma ok. 75 m. dół jest większy. Można przeznaczyć na korzystną inwestycję dla fi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (6 286 zł/m2)

10
-
350 m2
1990
13744262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 99709 13744262 Interesująca oferta SPRZEDAŻY domu w Ursus - Gołąbki , m. st. Warszawa o pow. całkowitej 1050 m2 na działce ok 800 m2. Dom składa się z dwóch części: od frontu z mieszkalno - biurowej, dalej z usługowo - warsztatowej. Nieruchomość posiada d...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 990 000 PLN (4 752 zł/m2)

12
-
1050 m2
1985
11355065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 392519 11355065 Dom na Mokotowie pod Skocznią, po generalnym remoncie i podwyższonym standardzie.Parter: salon 45 m2 + kuchnia 16 m2 (urządzona w nowoczesne meble) - podłoga podgrzewana marmurowa i granitowa, WC, holl, pokój, wyjście na taras 35 m2.Piętro: ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 000 PLN (10 249 zł/m2)

5
3
361 m2
1992
15642610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23113677 15642610 Zapraszam do odkrycia nowoczesnego segmentu skrajnego mieszczącego się przy ul. Wiślanej Kępie na Warszawskim Tarchominie. Segment o powierzchni całkowitej 176 m², usytuowany na 400 metrowej działce. Nieruchomość została oddana w 2022 roku. Dom wybud...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 220 000 PLN (12 614 zł/m2)

5
-
176 m2
2022
13940560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2249569 13940560 Nieruchomość o powierzchni 1100 mkw w centrum miasta, na Mokotowie, z przeznaczeniem biurowym. Do sprzedaży nieruchomość składająca się z dwóch złączonych ze sobą budynków, o łącznej powierzchni użytkowej 1100 mkw.Budynki składają się z czterech kond...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (10 909 zł/m2)

12
3
1100 m2
1990
15767259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25520999 15767259 Dom parterowy zlokalizowany w jednej z wyjątkowych części Wilanowa - Zawady przy ul. Bruzdowej. Urokliwe i ciche miejsce do życia dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i kameralnej zabudowy. DOM Posadowiony na dzia...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
92 m2
2003
13259255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1549585 13259255 Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka i niezwykle przestronna rezydencja o powierzchni 740 m², położona w Warszawie Wesołej, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość usytuowana jest na końcu ślepej ulicy, w cichej i zielonej okolicy, co...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 570 000 PLN (6 176 zł/m2)

8
8
740 m2
1992