• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 408

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15816188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26640559 15816188 DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM To propozycja dla osób poszukujących prestiżowej lokalizacji, przestrzeni i prywatności , z potencjałem stworzenia wyjątkowej rezydencji w jednej z najlepszych części Wilanowa. Budynek w zabudowie bliźniaczej,...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 790 000 PLN (9 619 zł/m2)

10
-
394 m2
1989
14740355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 175632 14740355 Dom segment środkowyParter: salon 50 m2 z otwartą kuchnią i kominkiem + 2 pokoje (14,15) holl, łazienkaPiętro: 2 pokoje (30,25 m2) + pokój 12 m2 + pokój kąpielowy - 14 m2 WC, holl + tara 30 m2.Stryszek na górze - 25 m2.Na pod...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 043 zł/m2)

5
2
230 m2
1992
15761258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25375663 15761258 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 207 m2 z pięknym i zadbanym ogrodem o powierzchni 220 m2 na Ursynowie.To idealna propozycja dla Rodziny s...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 000 PLN (19 319 zł/m2)

5
-
207 m2
-
15737660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24888260 15737660 Wyjątkowy segment skrajny na Bemowie, kompletnie wyposażony i umeblowany w oddanej do użytku w 2021 roku inwestycji Villa de Charme. Villa de Charme to unikatowe i kameralne osiedle 52 komfortowych domów. Prosta bryła z podziemnymi garażami oraz ogró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (18 831 zł/m2)

5
-
154 m2
2021
15807571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26369477 15807571 Oferta dla wymagającego klienta! Jeśli szukacie Państwo dużego domu dla siebie i rodziny oddalonego od zgiełku miasta a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum to zapraszam na prezentację. Mam przyjemność zaproponować Państwu niezwykl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (9 355 zł/m2)

6
4
310 m2
1991
15795713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26102429 15795713 Dom o powierzchni ok. 480m2na działce o powierzchni 1370m2. Parter i I piętro ok. 180m2, piętro drugie ze skosami o powierzchni 120m2. Doskonały punkt Śródmieście. Nadaje się na Dom Restauracyjny, bank, biuro, apartament. Do remontu z ogrodem. Nie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 000 PLN (27 083 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15699301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24164859 15699301 Dom na Tarchominie w zabudowie bliźniaczej składający się z :parter - wiatrołap, kuchnia, spiżarnia, salon łazienka z prysznicemNa podłodze gres szkliwionyI piętro - 3 sypialnie w tym 1 z garderobą, łazienka z wannąna podłodze panelepiwnica - garaż n...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
-
180 m2
2025
15791724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25998001 15791724 Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowy Dom Wolnostojący w stanie deweloperskim wykonany w najwyższej jakości materiałów o powierzchni 154 m2 posadowiony na 395 m2 działce na nowoczesnym, przyjemnym i bezpiecznym osiedlu domów jednorodzinnych przy u...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 290 000 PLN (14 813 zł/m2)

6
-
154.59 m2
2020
15818385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26600829 15818385 Dom w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum miasta - zachęcam do obejrzenie materiału video z nieruchomości i umówienia się na prezentację.Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu Jeziorki w dzielni...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 795 000 PLN (8 527 zł/m2)

6
2
210.5 m2
2007
15775496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Warszawa 180 m2, działka 1600 m2 25675443 15775496 Prezentujemy Dom na sprzedaż w Warszawie na Białołęce. Cenę domu określiłbym jako okazyjną ze względu na to, że właściciele chcą przeprowadzić się do mniejszego domu lub mieszkania, a dla swojego domu szukają nowego właściciela. Ogród wręcz zachwyca ...

Warszawa (Białołęka), Białołęka

2 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
2
180 m2
2005
15762808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25411983 15762808 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 242 m², położonego na działce 228 m² w prestiżowym Powsinie, przy ulicy Przyczółkowej. Ten kameralny dom na zamkniętym osiedlu łączy elegan...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (11 777 zł/m2)

5
3
242 m2
2009
15748017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25104873 15748017 Nowa inwestycja na Białołęce ! BRAK PCC i prowizji od Kupujących !Zamieszkaj na osiedlu ZIELONA BIAŁOŁĘKA.Nowe osiedle to 4 budynki 2-lokalowe z dostępem do parkingu oraz prywatnej przestrzeni zieleni.Inwestycja znajduje się na Warszawskiej Białołę...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (7 214 zł/m2)

6
3
201 m2
2025