• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 402

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15758196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25314831 15758196 Dom w sercu Woli – Twoje miejsce w WarszawieNa sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 119 m² z ogrodem, garażem i piwnicą, położony przy ul. Przanowskiego na warszawskiej Woli. To propozycja dla rodzin i inwestorów, którzy cenią sobie prestiżową lokali...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 290 000 PLN (11 117 zł/m2)

3
-
206 m2
1995
15712376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24421705 15712376 Sprzedam przestronny dom (segment skrajny) z garażem i dodatkowym miejscem przed domem, zlokalizowany na Ochocie, na cichym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Centrum handlowe Blue City oraz tereny z...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 850 000 PLN (17 321 zł/m2)

6
-
280 m2
-
15665208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23580459 15665208 Na sprzedaż zabudowana nieruchomość w sercu Mokotowa, na której umiejscowione są dwa odrębne budynki: - trzykondygnacyjny bliźniak - pow. użytkowa 188 m2 - jednokondygnacyjny budynek - pow. użytkowa 160 m2 Oba budynki znajdują się na dwóch oddziel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 000 PLN (10 345 zł/m2)

10
5
348 m2
1985
15789574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania Białołęka 25945254 15789574 Na sprzedaż nowoczesny Segment na BiałołęceBezpośrednio od DeweloperaBez podatku Bez prowizji Gotowe w 2025 rokuParter:- Salon z dużym oknami i wyjściem do ogródka- Aneks kuchenny z oknem (możliwość zamknięcia kuchni)- ToaletaPiętro:- 2 sypialnie -...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 652 PLN (9 910 zł/m2)

4
1
115 m2
2025
15741106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24965578 15741106 Na sprzedaż oferuję nowoczesny i komfortowy segment o powierzchni 174 m², położony na działce 392 m² na prestiżowym, kameralnym osiedlu Zen Residence w warszawskim Wawrze. Trzypoziomowa nieruchomość została wykończona w 2021 roku z wykorzystaniem naj...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (11 462 zł/m2)

5
3
174.4 m2
2021
15782705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w zielonej częsći Warszawy 25847269 15782705 Na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom jednorodzinny w zielonej części WarszawyBez PCC.Bez prowizji.Sprzedaż bezpośrednio od deweloperaPowierzchnia użytkowa: 87,65 m2PARTERwiatrołap: 2,71 m2holl: 2,65 m2salon z jadalnią: 25,02 m2kuchnia; 6,08 m2toalet...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (16 655 zł/m2)

4
-
87 m2
-
15557769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21202526 15557769 Chcesz, żeby było miło? Kameralne wille na warszawskim Ursynowie oferują dla mieszkańców prestiż, wygodę, niebanalną architekturę, oszczędne rozwiązania eksploatacyjne, a wszystko za interesującą kwotę; garaże, ogródki, rekuperacja w cenie!Jeżeli pol...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (10 960 zł/m2)

6
3
187.04 m2
2025
15739974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24944983 15739974 Otwartość na negocjacje. Możliwość skorzystania z doradztwa architekta, który pomoże uwolnić potencjał działki. SADYBA. Działka obecnie zabudowana domem do remonturozbudowywyburzenia. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 950 000 PLN (12 375 zł/m2)

6
-
400 m2
1980
15200247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12424346 15200247 Dzień dobry , mam do zaoferowania nietuzinkowy ponad 250 metrowy dom z charakterem w świetnej lokalizacji. Nieruchomość dzięki układowi pomieszczeń , ponad czasowemu wykończeniu, funkcjonalność daje nowemu właścicielowi całe spektrum możliwości ada...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (12 963 zł/m2)

8
3
270 m2
2013
15113169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10145274 15113169 Mam do zaoferowania nie bagatelną nieruchomość w skład której wchodzą trzy niezależne przestronne domy co daje OGROM MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNYCH począwszy od dużej rodziny - rodziny wielopokoleniowej , nieruchomości w skład której wchodzi przestrzeń do...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (6 622 zł/m2)

12
4
370 m2
1991
15768460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25544182 15768460 Dom z dużą działką budowlano-usługową 1090 m Włochy, WarszawaIdealny pod inwestycję lub dla rodziny!Na sprzedaż nieruchomość położona w zielonej, spokojnej części dzielnicy Włochy w doskonałym punkcie komunikacyjnym, z szybkim dojazdem do centrum W...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (10 078 zł/m2)

4
2
129 m2
1960
15554271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21069301 15554271 Dom wolnostojący wybudowany w 2011 r. o powierzchni 204 m2, z garażem. Rozkład domu - na parterze: salon kuchnia typu open space ok. 80m2 z wyjściem do ogrodu, łazienka, korytarz i gabinet, na górze dwie duże sypialnie i duża łazienka. Istnieje możli...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (12 206 zł/m2)

4
-
204 m2
2011