• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 403

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15722819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24625836 15722819 Nowego właściciela nie może się już doczekać dom, znajdujący się na warszawskim Wawrze, a dokładniej w jednej z jego części, czyli Miedzeszynie. Jak on już przebiera fundamentami!Został solidnie zbudowany w 1989 roku z myślą o dużej rodzinie. Skąd to...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 399 000 PLN (5 200 zł/m2)

5
2
461.34 m2
1989
15718677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa Miejska na Mokotowie_do wykończenia 24553758 15718677 Zapraszam Państwa do wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy.Teren poniżej skarpy wiślanej, otoczony bujną zielenią, Mokotów Sadyba, z już bogatą i wciąż rozwijającą się infrastrukturą.Spokojne sąsiedztwo, niska, spójna architektonicznie zabudowa i  du...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 970 000 PLN (25 127 zł/m2)

7
3
158 m2
2026
15718676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Mokotowie, 163m2, ogród, smart home 24553756 15718676 Kameralna inwestycja obejmująca zespół Willi miejskich lokali mieszkalnych w budynkach dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej.Teren poniżej skarpy wiślanej, otoczony bujną zielenią, Mokotów Sadyba, z już bogatą i wciąż rozwijającą się infrastrukturą....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 160 000 PLN (25 679 zł/m2)

7
3
162 m2
2026
15696342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Natolinie, przy lesie, blisko stacji metra 24115682 15696342 Ursynów Natolin, na granicy z Kabatami.Znakomita lokalizacja, nieopodal Lasu Kabackiego, w sąsiedztwie stacji Metra Natolin oraz Parku Cichociemnych, Na sprzedaż DOM w zabudowie szeregowej segment środkowy, 4-ro pokojowy, z dużym zapleczem,  wybudow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (15 385 zł/m2)

4
1
169 m2
2003
15123991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10389580 15123991 Absolutnie unikatowa propozycja domu o niepowtarzalnym klimacie, niebanalnej architekturze i wystroju.Wolnostojący dom usytuowany w spokojnym miejscu w dzielnicy Wilanów niedaleko ul. Sytej. W sąsiedztwie zabudowa nowych reprezentacyjnych budynków je...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (8 543 zł/m2)

6
-
350 m2
2003
15719055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24558540 15719055 Na sprzedaż nowo wybudowany (oddany do użytkowania w 2024 r.) narożny, bezczynszowy segment z ogrodem w zabudowie szeregowej znajdujący się na zamkniętym kameralnym osiedlu w spokojnej, zielonej części dzielnicy Wawer.Zachęcam do obejrzenia filmu z...

Warszawa (Wawer), Mirtowa

1 265 000 PLN (8 490 zł/m2)

4
1
149 m2
2024
15714565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463414 15714565 Na sprzedaż: przestronny dom w budowie w Międzylesiu - idealne miejsce do życia! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 431 m² to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, blisk...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 350 000 PLN (5 452 zł/m2)

8
-
431 m2
2014
15260689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14094569 15260689 Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w świetnej lokalizacji blisko stacji Metra Marymont. Nieruchomość złożona z 2 niezależnych budynków przystosowanych obecnie pod pokoje na wynajem. Idealna dla inwestorafirmy jako hostel lub biuro. Możliwość zaku...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 499 000 PLN (7 656 zł/m2)

12
5
457 m2
1990
15049218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 424m2/Garaż/Klimatyzacja/Cisza/Zieleń 8072052 15049218 Do sprzedaży duży, reprezentacyjny i piękny dom własnościowy424 m2 + Klimatyzacja + Ogród 504 m2 z podjazdem wyłożonym kostką brukową, miejscem na 2 samochody na zewnątrz + Garaż na 2 miejsca postojowe, Cisza, Zieleń, Od zaraz !!!ZADZWOŃ !!! 7 dni w ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 180 000 PLN (7 500 zł/m2)

12
5
424 m2
-
15376946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek800m2/13pokoi/Taras/Balkony/2xGaraż/Parking 17152160 15376946 !!! Przestronny budynek, 800 m2+13 pokoi +Taras+ 2 Balkony+ 2 x Garaż, prywatny Parking, Cisza, Wolny od zaraz !!!ZADZWOŃ !!! 7 dni w tygodniu w godz. od 6.00 do 24.00 !!! ZADZWOŃtel.: 793 563 112 Do sprzedaży budynek własnościowy z KW 800 m2, 13 pok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 000 PLN (5 625 zł/m2)

12
-
800 m2
-
15701028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota przy Parku Szczęsliwickim, dom o pow. 324 m 24209875 15701028 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu dom – skrajny segment, położony w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie a co do możliwości kameralnego, wygodnego, spokojnego mieszkania jest absolutnie bezkonkuren...

Warszawa (Ochota), Ochota

4 300 000 PLN (13 272 zł/m2)

7
3
324 m2
2000
15372941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17064142 15372941 Dom w zabudowie szeregowej wykończony z największą starannością, gotowy do zamieszkania. Parter: hall, pomieszczenie gospodarcze 11,5m2 (piec dwufunkcyjny) pralnia, garaż 16m2, lokal użytkowy 29m2I piętro: salon z jadalnią 45m2, kuchnia 10m2, łazienk...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (5 723 zł/m2)

6
3
332 m2
2002