• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 410

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15379449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa rezydencja blisko lasu z sauną, ogrodem 17231825 15379449 Na sprzedaż 4-kondygnacyjny dom wolnostojący 741 m2 z 1992r., posadowiony na działce 1254 m2, Wesoła, Zielona.Unikalna oferta, w domu 7 obszernych sypialni, każda z własną łazienką. Doskonała propozycja dla wielopokoleniowej rodziny. Znakomicie spraw...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 570 000 PLN (6 167 zł/m2)

8
-
741 m2
1992
14585153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24546 14585153 Warszawa-Wawer dom 360 m2 JEDYNE 3740 zł. za m2 na działce o powierzchni 907 m2. Polecam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 360 m2 znajdujący się na działce liczącej 907 m2.Nieruchomość nadaje się do generalnego remontu,co daje nieograniczone moż...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (3 990 zł/m2)

12
2
401 m2
1985
15893352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908801 15893352 Nieruchomość na działce z atrakcyjnym MPZP, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa – Pyry Leśne, przy ul. Rataja (lokalizacja za budynkiem biurowym Comarch). Wygoda miasta i blisk...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (16 111 zł/m2)

3
1
90 m2
1966
14985109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6115867 14985109 Do sprzedania dom jednorodzinny usytuowany na terenie Białołęki (Henryków). Budynek o powierzchni użytkowej ok 290 m2, użytkowany od 1997 roku posadowiony jest na działce o powierzchni 1695 m2.Dom jest zaopatrzony we wszystkie media, łącznie z kanali...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (8 448 zł/m2)

8
3
290 m2
1997
15867139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym potencjałem | Ogród | Stare Bielany 27335837 15867139 DOM W ZABUWIE BLIŻNIACZEJ Z DUŻYM POTENCJAŁEM  STARE BIELANY(English version below)Na sprzedaż oferujemy dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i urokliwych części Warszawy - na Starych Bielanach, przy kameralnej ulicy Kleczewskiej. To ide...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 499 000 PLN (22 574 zł/m2)

8
2
155 m2
-
15504976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Radość - nowoczesna architektura 20041203 15504976 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wg indywidualnego projektu renomowanej pracowni architektonicznej Bryła budynku z dużymi przeszkleniami ze stolarki aluminiowej na obydwu kondygnacjach dzięki czemu uzyskujemy wrażenie ogrodu wewnątrz domu. Ogró...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (14 633 zł/m2)

4
-
177 m2
2024
15856537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27092564 15856537 Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję w zabudowie bliźniaczej, położoną na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Warszawie - Marina Mokotów . Nieruchomość o powierzchni użytkowej 297,52 m2 (powierzchnia c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 000 PLN (31 313 zł/m2)

4
-
297 m2
2006
15612772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem 22455852 15612772 Do sprzedaży duży piętrowy niepodpiwniczony dom z ogromnym potencjałem. W bryle budynku zlokalizowany duży garaż  o powierzchni 142 m2 i wysokości 3,1 m, który pomieści kilka samochodów, motocykli, rowerów i innego sprzętu.Obecnie funkcjonuje z podzi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 150 000 PLN (5 946 zł/m2)

7
3
698 m2
2012
15738898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA 24915485 15738898 Do sprzedaży jedna część bliźniaka w zabudowie parterowej z użytkowym poddaszem, zaprojektowany w technologii tradycyjnej o spokojnej architekturze. Powierzchnia użytkowa domu 145m2, do tego garaż jednostanowiskowy o powierzchni 20m2, powierzchnia dz...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (6 759 zł/m2)

5
2
145 m2
1999
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007
15866300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem na Wawrze 27317734 15866300 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i spokojnej części Warszawy - Marysinie Wawerskim przy ul. Cedrowej. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 574 m² i oferuje przestrzeń...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (4 886 zł/m2)

7
3
307 m2
1991
15775336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25666245 15775336 Na sprzedaż ,parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 161 m², zlokalizowany w Warszawie, w malowniczej dzielnicy..Dom został zbudowany w 2000 roku.Dom charakteryzuje się doskonałym nasłonecznieniem, co sprawia, że wnętrza są jasne i przytulne. Z oki...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (14 286 zł/m2)

5
2
161 m2
2000