• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 408

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15599697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22176281 15599697 Dom jest położony przy ul. Przewodowej, mniej więcej w połowie między Wałem Miedzeszyńskim a torami. Znajduje się na styku Falenicy i Miedzeszyna. Dom posiada drewniano murowane ogrodzenie, zbudowane t...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (10 755 zł/m2)

5
2
265 m2
2001
15471565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom wolnostojący, wszystkie media , komunikacja. 19311661 15471565 Z dumą oferujemy na sprzedaż wyjątkową willę, usytuowaną na  działce o powierzchni 915 m². Dom składa się z dwóch kondygnacji naziemnych - przestronnego parteru oraz pierwszego piętra, a także piwnicy, co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych i fun...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (7 429 zł/m2)

5
3
350 m2
2004
14851845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem na Sadybie. 3397734 14851845 -SPRZEDAM- Duży dom wolnostojący do remontu. Dom z potencjałem.Dom podzielony na dwa oddzielne mieszkania.Na piętrze znajdują się:Salon z aneksem kuchennym, 2 przestronne sypialnie  oraz dodatkowy gabinet.Góra domu przeszła gruntowny remont kilka lat...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (23 333 zł/m2)

8
-
180 m2
1941
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026
15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15883861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27680444 15883861 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym osiedlu na Targówku w Warszawie.To doskonała propozycja dla Rodziny cenią...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (14 334 zł/m2)

4
-
146.5 m2
2024
15883819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675998 15883819 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na Górnym Mokotowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej najwyższej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (15 849 zł/m2)

5
-
265 m2
-
15765154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25465566 15765154 Budynek typu loft!Przytulny czteropiętrowy budynek typu loft o funkcji usługowo-mieszkalnej o łącznej powierzchni 2939,52 m2, w tym:- powierzchnia użytkowa wynosi 2194,71 m2 -- powierzchnia loftów (każdy z nich zajmuje powierzchnię całego piętra) wyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (7 762 zł/m2)

12
6
1546 m2
2019
15863088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27238342 15863088 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (10 408 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15863142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27239381 15863142 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (13 742 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15846116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26875906 15846116 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (12 075 zł/m2)

5
-
120 m2
2025