• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 406

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15846116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26875906 15846116 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (12 075 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15881063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27622199 15881063 FUNKCJONALNY SEGMENT Z OGRÓDKIEM 120 m² BIAŁOŁĘKA DWORSKA OGRODY PRZYJACIÓŁNa sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 80 m² użytkowej (ok. 120 m² całkowitej), położony na kameralnym osiedlu Ogrody Przyjaciół na warszawskiej Białołęc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
-
120 m2
2020
15881775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27648813 15881775 MALOWNICZA POSIADŁOŚĆ W HENRYKOWIE. Bardzo malowniczo i kameralnie położona, ekskluzywna posiadłość z basenem oddalona 12 km od Pałacu Kultury w Warszawie - Henrykowie – Wiśniewie.Dom jest bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, co wpływa na k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
14585153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24546 14585153 Warszawa-Wawer dom 360 m2 JEDYNE 3740 zł. za m2 na działce o powierzchni 907 m2. Polecam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 360 m2 znajdujący się na działce liczącej 907 m2.Nieruchomość nadaje się do generalnego remontu,co daje nieograniczone moż...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (3 990 zł/m2)

12
2
401 m2
1985
15893352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908801 15893352 Nieruchomość na działce z atrakcyjnym MPZP, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa – Pyry Leśne, przy ul. Rataja (lokalizacja za budynkiem biurowym Comarch). Wygoda miasta i blisk...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (16 111 zł/m2)

3
1
90 m2
1966
14985109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6115867 14985109 Do sprzedania dom jednorodzinny usytuowany na terenie Białołęki (Henryków). Budynek o powierzchni użytkowej ok 290 m2, użytkowany od 1997 roku posadowiony jest na działce o powierzchni 1695 m2.Dom jest zaopatrzony we wszystkie media, łącznie z kanali...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (8 448 zł/m2)

8
3
290 m2
1997
15856537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27092564 15856537 Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję w zabudowie bliźniaczej, położoną na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Warszawie - Marina Mokotów . Nieruchomość o powierzchni użytkowej 297,52 m2 (powierzchnia c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 000 PLN (31 313 zł/m2)

4
-
297 m2
2006
15612772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem 22455852 15612772 Do sprzedaży duży piętrowy niepodpiwniczony dom z ogromnym potencjałem. W bryle budynku zlokalizowany duży garaż  o powierzchni 142 m2 i wysokości 3,1 m, który pomieści kilka samochodów, motocykli, rowerów i innego sprzętu.Obecnie funkcjonuje z podzi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 150 000 PLN (5 946 zł/m2)

7
3
698 m2
2012
15738898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA 24915485 15738898 Do sprzedaży jedna część bliźniaka w zabudowie parterowej z użytkowym poddaszem, zaprojektowany w technologii tradycyjnej o spokojnej architekturze. Powierzchnia użytkowa domu 145m2, do tego garaż jednostanowiskowy o powierzchni 20m2, powierzchnia dz...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (6 759 zł/m2)

5
2
145 m2
1999
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007
15866300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem na Wawrze 27317734 15866300 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i spokojnej części Warszawy - Marysinie Wawerskim przy ul. Cedrowej. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 574 m² i oferuje przestrzeń...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (4 886 zł/m2)

7
3
307 m2
1991
15775336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25666245 15775336 Na sprzedaż ,parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 161 m², zlokalizowany w Warszawie, w malowniczej dzielnicy..Dom został zbudowany w 2000 roku.Dom charakteryzuje się doskonałym nasłonecznieniem, co sprawia, że wnętrza są jasne i przytulne. Z oki...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (14 286 zł/m2)

5
2
161 m2
2000