• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 149

15885234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721014 15885234 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni mieszkalnej 120,66 m2 na działce o powierzchni 456 m2. Cena promocyjna dla...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

896 300 PLN (7 469 zł/m2)

5
2
120 m2
2026
15883718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675625 15883718 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Centrum Radzymina na ul. POW 22, taka lokalizacja może się więcej nie powtórzyć w sprzedaży !!!Poniższą ofertę kierujemy zarówno do osób ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
2
117 m2
-
15881089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27623755 15881089 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.Oaza ciszy w centrum miasta!***Tylko w SDP Nieruchomości***Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom położony w cichej, zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (12 395 zł/m2)

6
3
129 m2
1980
15871241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27459457 15871241 Opiekun oferty:Robert Kordowskitel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Pasikurowice to niewielka miejscowość położona w jednej z szybciej rozwijających się stref podmiejskich - położona w gminie Długołeka. Atuty tego miejsca to:- bezpośrednie sąsiedz...

Pasikurowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

2 097 000 PLN (9 532 zł/m2)

6
2
220 m2
2021
15863608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27253384 15863608 *Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!*Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058 *ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WIZUALIZACJE*Lokalizacja:Ludgierzowice- wieś w gminie Zawonia, w powiecie trzebnickim, położ...

Ludgierzowice (Dolnośląskie, gm. Zawonia)

1 700 000 PLN (11 724 zł/m2)

6
2
145 m2
2025
15869855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27410888 15869855 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Przedstawiam Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykonania, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Wrocławia w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Jagodowej...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

999 000 PLN (4 583 zł/m2)

5
-
218 m2
2019
15853440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27051079 15853440 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasem położone w spokojnej części Jagodna. Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościInwestycja położona jest na rozwijającym się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 568 PLN (10 848 zł/m2)

4
2
82 m2
2026
15852402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27030839 15852402 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalnej, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15852115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27025592 15852115 Opiekun oferty:Barbara BoberTel.: 602-101-602*Cena podlega negocjacjiPodstawowe informacje:Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 220 m2, na działce 1004 m2 w Radwanicach gmina Siechnice. Opis:Dom wolnostojący, po częściowym remoncie (panele foto...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 340 000 PLN (6 091 zł/m2)

6
3
220 m2
1986
15849472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26969223 15849472 Opiekun oferty:Sebastian MatczakLicencja PFRN 31726tel. 602 101 602Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 2330 m2. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w spokojnej...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 399 000 PLN (8 968 zł/m2)

5
2
156 m2
2015
15857881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27135045 15857881 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602 101 602Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 166,54 m2, posadowiony na dużej działce 3400 m2, z sadem i widokiem na las. Teren z licznymi nasadzeniami tworzącymi sielski klimat w stylu angielskim, idealny...

Wygoda Mikołajewska (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

600 000 PLN (3 614 zł/m2)

3
1
166 m2
1998
15847182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26903753 15847182 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalne, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900