• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 148

15797179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26139789 15797179 Opiekun oferty:Tel.: 602 101 602Sebastian MatczakNumer Licencji PFRN: 31726Dom wolnostojący 314,2 m2, mieszkanie 98 m2 oraz działki budowlane o pow. około 1,1ha! Na terenie możliwość prowadzenia różnego rodzaju usług.W skład oferty wchodzą:- budynek ...

Nysa (Opolskie, gm. Nysa)

4 990 000 PLN (15 892 zł/m2)

10
3
314 m2
-
15796576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26122476 15796576 Opiekun oferty:Robert Kordowskitel: 602 101 602Budynek wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Kilkulokalowa nieruchomość o powierzchni mieszkalnej w wysokości 775,10 m2 oraz powierzchni gospodarczej w wysokości 188 m2 (powierzch...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 000 PLN (3 225 zł/m2)

7
3
775 m2
1990
15886772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766577 15886772 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na osiedlu Rokosowo przy ul. Dębowej z lat 90-tych. Nieruchomość posiada ogromny potencjał zarówno mieszkaniowy, jak i usługowy.Na parterze znajduje się lokal o powierzchni około 85 m, pr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 189 000 PLN (4 645 zł/m2)

7
3
256 m2
-
15802339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26263717 15802339 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114 m2.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, w spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości dostępna jest podst...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (10 965 zł/m2)

4
-
114 m2
-
15826948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649583 15826948 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 649 000 PLN (11 695 zł/m2)

5
2
141 m2
2023
15729799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24768542 15729799 Na sprzedaż połowa nowoczesnego bliźniaka w standardzie deweloperskim o pow. 157,85m2, Obszar całej nieruchomości 0,1130 HA. Dom do własnej aranżacji, ściany - gładź pomalowana na biało, elewacja zewnętrzna wykończona. Teren ogrodzony z pięknym ogrod...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 840 000 PLN (11 720 zł/m2)

4
2
157 m2
2023
14683810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 31373 14683810 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDom szeregowy segment środkowy o powierzchni 97,20 m2 w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 153 m2W skład domu wchodzi:Parter łącznie 48,20 m2- przedsionek 2,10 m2- kuchnia 7,20 m2- salon 18,60 m2- schody ...

Nowe Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

499 000 PLN (5 144 zł/m2)

4
1
97 m2
2022
13293164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 31089 13293164 Stylowy i przestronny dom położony w Zachodniej części Kołobrzegu o doskonałej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy 1500m od plaży i centrumDom dwukondygnacyjny o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 453m2 w zabudowie bliźniaczejBu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 400 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
3
380 m2
1976
13292984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31088 13292984 Dom gościnny o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym.Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat w Niechorzu w odległości około 500 m od morza. Dom wybudowany w 2007 r. posiadający 14 pokoi z łazienkami w pełni przystosowanymi pod wynajem p...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 700 000 PLN (5 625 zł/m2)

12
5
480 m2
2007
15752237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25155742 15752237 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w odległości ok. 800 m od morza.Na terenie nieruchomości rozpoczęto budowę budynku sześciopokojowego w stanie surowym otwartym, co czyni tę inwestyc...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

659 000 PLN (3 415 zł/m2)

6
4
193 m2
-
15561421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21350274 15561421 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy obiekt mieszkalno-apartamentowy o pow. całkowitej 813,4 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2600 m2 przy Zatoce Wrzosowskiej nad Zalewem Kamieńskim. Budynek wolnostojący, niepodpiwnicz...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

6 500 000 PLN (7 995 zł/m2)

12
5
813 m2
2011
15148261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10997471 15148261 Prezentujemy Państwu nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni 752 m2, położonych na dwóch działkach o łącznej pow. 441m2, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Sprzedaż łącznie obu budynków lub możliwość nabycia ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

2 900 000 PLN (12 083 zł/m2)

5
2
240 m2
1995