• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 109

15659619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447141 15659619 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ MIESZKALNO-USŁUGOWA OLKUSZ, UL. SOSNOWADom Twoich marzeń z gotowym pomysłem na biznes!Prezentujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i prestiżowej części Olkusza, przy ulicy Sosnowej. To idealna propo...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 490 000 PLN (8 976 zł/m2)

5
-
166 m2
1978
15659550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447059 15659550 DOM NA JURZE, KRZYWOPŁOTY POWIAT OLKUSZPIĘKNA ZAGOSPODAROWANA DZIAŁKA 1244 m2B.N. INWESTLOKUM oferuje do sprzedaży dom w miejscowości KRZYWOPŁOTY w gminie Klucze. Powierzchnia użytkowa to około 240 m2 parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. W...

Krzywopłoty (Małopolskie, gm. Klucze)

799 000 PLN (3 329 zł/m2)

8
-
240 m2
-
15474985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19390923 15474985 Na sprzedaż gotowy obiekt - kamienica z 4 Apartamentami Kamienica położona w centrum Giżycka przy ul. Dąbrowskiego 3a.Numery działek 69524 i 69539AtutyLokalizacja centrum miasta i tylko 500m do portu Gotowe, wyposażone mieszkania pod wynajem.Budynek ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

3 170 000 PLN (18 114 zł/m2)

4
-
175 m2
-
15773867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25639892 15773867 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na szlaku wielkich jezior Mazurskich.Nieruchomość położona jest między Giżyckiem a Mikołajkami w miejscowości Kozin.Nad jeziorem Jagodne na szlaku wielkich jezior Mazurskich.Ni...

Kozin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

500 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
-
65 m2
-
15770954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25567232 15770954 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na Mazurach.Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kolejowej 15.Na sprzedaż są dwa budynki mieszkalne położone na działce o powierzchni 901m2.Budynek pi...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

980 000 PLN (8 909 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15659536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447112 15659536 DOM W BUKOWNIE, POWIERZCHNIA UŻYTKOWA 166 m2USTAWNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1575 m2. Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości BUKOWNO powiat olkuski. Zlokalizowany przy ulicy Leśnej w pierwszej linii zabudowy...

Bukowno (Małopolskie, gm. Bukowno)

549 000 PLN (3 307 zł/m2)

6
-
166 m2
-
15659552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447077 15659552 CHECHŁO GMINA KLUCZE, NOWY DOM, 168 m2 + PIWNICE Z GARAŻEM. POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 280 m2PIĘKNA DZIAŁKA 872 m2.Biuro nieruchomości InwestLokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości CHECHŁO w gminie Klucze. Budynek wykonany w technol...

Chechło (Małopolskie, gm. Klucze)

1 299 000 PLN (4 639 zł/m2)

5
-
280 m2
2019
15659567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447035 15659567 PIĘKNA KOMFORTOWA POSIADŁOŚĆ, MIEJSCOWOŚĆ HUTKI, GMINA BOLESŁAW, POWIAT OLKUSKI,DOM 153 m2, STAW 1030 m2, DZIAŁKA 6225 m2. Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania nietuzinkową piękną nieruchomość w miejscowości HUTKI. Posiadłość położo...

Hutki (Małopolskie, gm. Bolesław)

1 500 000 PLN (9 804 zł/m2)

5
-
153 m2
2000
14477582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2784512 14477582 DOM MUROWANY, GMINA OGRODZIENIEC,MIEJSCOWOŚĆ RYCZÓW,POWIAT ZAWIERCIE,DZIAŁKA BUDOWLANA - 1753 m2.Biuro nieruchomości Inwest-Lokum, oferuje do sprzedania domek jednorodzinny w miejscowości RYCZÓW gmina Ogrodzieniec powiat Zawierciański. Konstrukcja bu...

Ryczów (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

310 000 PLN (2 583 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15864077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27264253 15864077 Komfortowy dom z ogrodem, fotowoltaiką i tarasem Gniew, ul. Leśna Gotowy do zamieszkania dom w spokojnej okolicy, z niskimi kosztami utrzymania i funkcjonalnym układem.Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m, położony n...

Gniew (Pomorskie, gm. Gniew)

870 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
-
135 m2
2015
15657159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23425552 15657159 Namiastka egzotyki w Polsce.Poczuj się u siebie w domu, jak na urlopie w egzotycznym kraju!!! To wszystko może być twoje, na wyciągnięcie ręki. Poczuj się, jak na urlopie - każdego dnia !!!Zapraszam na prezentację wyjątkowego domu na sprzedaż nad jez...

Lubiszewo Tczewskie (Pomorskie, gm. Tczew)

2 800 000 PLN (19 444 zł/m2)

5
-
144 m2
2020
15802775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26277731 15802775 Polecam dom jednorodzinny w miejscowości Narkowy na dużej działce o powierzchni 2800 m2.Nieruchomość pięknie zlokalizowana z dala od ulicy w otoczeniu zieleni i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Budynek wolnostojący o pow. 168 m2 z 1991 roku, pod...

Narkowy (Pomorskie, gm. Subkowy)

699 000 PLN (3 660 zł/m2)

5
-
191 m2
1991