• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 110

15657159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23425552 15657159 Namiastka egzotyki w Polsce.Poczuj się u siebie w domu, jak na urlopie w egzotycznym kraju!!! To wszystko może być twoje, na wyciągnięcie ręki. Poczuj się, jak na urlopie - każdego dnia !!!Zapraszam na prezentację wyjątkowego domu na sprzedaż nad jez...

Lubiszewo Tczewskie (Pomorskie, gm. Tczew)

2 800 000 PLN (19 444 zł/m2)

5
-
144 m2
2020
15802775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26277731 15802775 Polecam dom jednorodzinny w miejscowości Narkowy na dużej działce o powierzchni 2800 m2.Nieruchomość pięknie zlokalizowana z dala od ulicy w otoczeniu zieleni i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Budynek wolnostojący o pow. 168 m2 z 1991 roku, pod...

Narkowy (Pomorskie, gm. Subkowy)

699 000 PLN (3 660 zł/m2)

5
-
191 m2
1991
15763374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25424056 15763374 Zapraszam na prezentację nowego, nowoczesnego domu według indywidualnego projektu w Subkowach, ulica Spokojna.Sprzedawana nieruchomości to działka numer 5877 o pow. 1002 m2 zabudowana jednorodzinnym, niepodpiwniczonym, wolnostojącym domem według indy...

Subkowy (Pomorskie, gm. Subkowy)

1 200 000 PLN (8 696 zł/m2)

4
-
138 m2
2024
15682982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23889922 15682982 Polecam dom w zabudowie wolnostojącej niedaleko Tczewa - Szpęgawa, ulica Świerkowa.Nieruchomość z 2008 roku położona na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom o powierzchni użytkowej 149,40 m2 zbudowany jest według gotowego projektu o nazwie Prosty III z ...

Szpęgawa (Pomorskie, gm. Tczew)

1 399 000 PLN (8 636 zł/m2)

5
-
162 m2
2008
15723052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24629887 15723052 Dom wolnostojący na sprzedaż Tczew, ul. Partyzantów 4Cena: 899 000 PLNPowierzchnia domu: 140 mPowierzchnia działki: 1071 m (dz. 282 i dz. 7391)Lokalizacja: Tczew, ul. Partyzantów 4 (powiat tczewski)Opis nieruchomości:Na sprzedaż dom wolnostojący o po...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

899 000 PLN (6 421 zł/m2)

7
-
140 m2
-
15764976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25459044 15764976 Dom z widokiem na jezioro Twoje miejsce spokoju, komfortu i rodzinnych chwilZamieszkaj w miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy zachodem słońca odbijającym się w tafli jeziora. Ten wyjątkowy dom w Lubiszewie Tczewskim to nie tylko ...

Lubiszewo Tczewskie (Pomorskie, gm. Tczew)

1 599 000 PLN (7 107 zł/m2)

5
-
225 m2
2013
15805675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314096 15805675 Dom z dużym potencjałem DOM WOLNOSTOJĄCY Z LOKALEM USŁUGOWYMDom wolnostojący o pow. 285m2 w tym ok.210m2 powierzchni mieszkalnej + 150m2 warsztat z pomieszczeniem biurowo - socjalno - sanitarnym położony na zadbanej działce o pow. 1061m2. Dom trzykon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 015 000 PLN (7 070 zł/m2)

5
-
285 m2
1995
15849633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26976432 15849633 Potrzebujesz nieruchomości na1 dom dwurodzinny, z prowadzeniem działalności w parterze ?2 nieruchomość inwestycyjną pod wynajem ? 3 nieruchomość doskonałą na siedzibę biura, fitness, miejskie spa, przychodnię medycyny estetycznej, przychodnię stomato...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (6 248 zł/m2)

7
-
480 m2
1988
15736275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24869407 15736275 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość w stanie deweloperskim (do wykończenia wnętrz i własnej aranżacji i potrzeb) na Wawrze:- segment zewnętrzny, o powierzchni całkowitej ok. 139 m2 - w tym lokal mieszkalny 98,46 m2 plus poddasze 40,65 m2, z udzia...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
139 m2
2025
15731191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24787273 15731191 STARE ZAŁUBICE - nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 103m2 - tylko 30km od Warszawy, nad rozlewiskiem rzeki Rządzy (przy Zalewie Zegrzyńskim). Działka 1210m2 - (prawie kwadrat)PARTER:salon z jadalnią 21,95m2kuchnia 6,24m2Spiżarnia 1,35m2gab...

Stare Załubice (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 100 000 PLN (10 784 zł/m2)

6
-
102 m2
2025
15528019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20556165 15528019 dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 na działce 917m2 parter: salon, 2 sypialnie, kuchnia i łazienkapiętro - identyczny układ jak na parterze(dom może być dwurodzinny)strych do adaptacjipiwnica: różne pomieszczenia (w tym byłe studio muzyczne ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 970 000 PLN (7 880 zł/m2)

6
-
250 m2
2008
13985099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34336 13985099 DOM WOLNOSTOJĄCY pow. całkowita ok. 390m2 działka ok 950 m2 !Budynek wolno stojący z zapleczem gospodarczym o pow. całkowitej 390m2 położony na kształtnej działce w cichej i spokojnej okolicy Marysina Wawerskiego . Idealnie na połączenie zamieszkani...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 299 999 PLN (7 188 zł/m2)

5
-
320 m2
2010