• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 128

15882650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671298 15882650 Marzysz o ciszy, przestrzeni i domu skrojonym na miarę Twoich potrzeb? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy nieruchomość w stanie deweloperskim, położoną w sercu malowniczej części województwa zachodniopomorskiego, która łączy sielski spok...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

699 000 PLN (5 295 zł/m2)

4
-
132 m2
2026
15831276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26690574 15831276 Wyjątkowy Bliźniak w Kobylance – Twój Nowy Adres na Osiedlu ZielonymZ ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w malowniczej i doskonale skomunikowanej miejscowości Kobylanka...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 728 zł/m2)

5
-
108.7 m2
2026
15774974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA Dom na wsi z dużą działką – Mątowy Małe 25661120 15774974 Dom na wsi z dużą działką - Mątowy Małe, gm. MiłoradzNa sprzedaż dom o powierzchni 116 m² położony w miejscowości Mątowy Małe (gmina Miłoradz) wraz z dużą działką o łącznej powierzchni 5242 m².Powierzchnia i układ domu:• 4 pokoje• 2 kuchnie• 1 łazien...

Mątowy Małe (Pomorskie, gm. Miłoradz)

375 000 PLN (71 zł/m2)

4
1
5247 m2
1920
15888834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830114 15888834 Modernistyczna willa- ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m² została zaprojektowana z myślą o komforcie, harmonii i swobodzie codziennego życia. Już od progu uwagę...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 490 000 PLN (5 496 zł/m2)

10
3
817 m2
1938
15888537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816216 15888537 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZamiast mieszkania – własny dom z ogrodem!Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 74 m², położony na 8-arowej działce w malowniczej miejscowości Wieprz.To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, prywatnoś...

Wieprz (Małopolskie, gm. Wieprz)

599 000 PLN (8 557 zł/m2)

3
-
70 m2
2026
15717793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w trakcie budowy plus domek gospodarczy 24537413 15717793 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną na obrzeżach miasta Starogard Gdański, a dokładnie w graniczącej wsi Linowie...

Linowiec (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

390 000 PLN (3 223 zł/m2)

5
2
121 m2
2015
15674905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom nad jeziorem, Bory Tucholskie 23741302 15674905 Na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni 100 m² o nad jeziorem Niedackim - Łążek, gmina KaliskaDwa niezależne mieszkania Tarasy z widokiem Kominek Garaż w bryle budynku OgródMarzysz o życiu blisko natury, w miejscu pełnym spokoju i malowniczych ...

Łążek (Pomorskie, gm. Kaliska)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

5
2
150 m2
1993
15664373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23551148 15664373 Super oferta sprzedaży domu w cenie działki !!Dom położony w Międzyrzecu Podlaskim na osiedlu Adamki charakteryzuje się dużą działką o powierzchni 3 400 m²co  oferuje mnóstwo przestrzeni na zewnątrz dla Ciebie i Twojej rodziny. Ciesz się prywatnością...

Międzyrzec Podlaski (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

373 000 PLN (4 144 zł/m2)

3
1
90 m2
1952
15028936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7395702 15028936 Pięknie położony dom z użytkowym poddaszem, z ciekawym projektem, do wykończenia w swoim stylu. Wg projektu powierzchnia domu wynosi ok. 500 m2.Na parterze znajdują się: przestronny salon (55 m2) duża jadalnia z kuchnią spiżarnia toaleta i garderoba ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 521 zł/m2)

7
3
497 m2
2012
15694898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24094439 15694898 Oferuję na sprzedaż komfortowy i solidnie wybudowany dom o powierzchni użytkowej ponad 160 m²,  posadowiony na zagospodarowanej działce o łącznej powierzchni 438 m² w miejscowości Dylewo, gmina Kadzidło.Dom został oddany do użytkowania w 1997 roku i ...

Dylewo (Mazowieckie, gm. Kadzidło)

650 000 PLN (4 063 zł/m2)

4
1
160 m2
1997
15641903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23089260 15641903 Przedstawiam Państwu na sprzedaż okazały dom usytuowany w Sandomierzu przy ulicy Ożarowskiej o powierzchni 252 m2. Biorąc pod uwagę potencjał jaki posiada budynek i działka, jest to idealne miejsce zarówno do mieszkania dla kilkuosobowej rodziny ze w...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

890 000 PLN (3 532 zł/m2)

6
2
252 m2
1991
15888821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27829267 15888821 Na sprzedaż - Dom rekreacyjny całoroczny w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Białym, Okuninka. Na sprzedaż piętrowy dom rekreacyjny położony nad jeziorem Białym w Okunince - jednej z najpopularniejszych lokalizacji wypoczynkowych w województwie lu...

Okuninka (Lubelskie, gm. Włodawa)

870 000 PLN (8 700 zł/m2)

6
2
100 m2
2018