• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała Spółdzielców

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Spółdzielców

Znaleźliśmy 12 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Bielsko-Biała

15818568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26604829 15818568 Na sprzedaż działka budowlana położona w północnej-wschodniej części Bielska-Białej. Nieruchomość o powierzchni 10,12 ar znajduje się wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✔ Atrakcyjna lokalizacja, dojazd do centrum w 15 minut✔ Dzi...

Bielsko-Biała (Komorowice krakowskie) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

374 440 PLN

-
-
1012 m2
-
15477541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19427762 15477541 Oferujemy sześć atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchniach od 1020 do 1350 m² , położonych w spokojnej i urokliwej dzielnicy Hałcnów w Bielsku-Białej . Działki są świeżo po podziale geodezyjnym, gotowe pod zabudow...

Bielsko-Biała (Hałcnów) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

299 000 PLN

-
-
1021 m2
-
15420760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18158496 15420760 Zapraszam do zakupu dużej inwestycyjnej działki budowlanej o łącznej powierzchni 9772m2 w dzielnicy Hałcnów w Bielsku-Białej.Jest to idealne miejsce aby wybudować spokojną rezydencję lub zainwestować z zyskiem w budowę osiedla.Tylko 193 zł m2.Na grun...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 890 000 PLN (193 zł/m2)

-
-
9772 m2
-
15685641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23921529 15685641 Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11100) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 75120 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospod...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

9 328 PLN (2 zł/m2)

-
-
5203 m2
-
15685642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23921525 15685642 Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11200) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 6028, 6027, 7382 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działaln...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

5 593 PLN (6 zł/m2)

-
-
898 m2
-
15713459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24439357 15713459 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1813mkw z przeznaczeniem pod zabudowę usługową (biurową), położona w Bielsku-Białej przy ul. Cyprysowej (Mikuszowice Krakowskie).Działka ma kształt zbliżony do prostokąta (dokładniej trapezu) o wymiarach ok...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

240 000 PLN

-
-
1813 m2
-
15818641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26606213 15818641 Na sprzedaż działka budowlana położona w północnej-wschodniej części Bielska-Białej. Nieruchomość o powierzchni 11,71 ar znajduje się wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✔ Atrakcyjna lokalizacja, dojazd do centrum w 15 minut✔ Dzi...

433 270 PLN

-
-
1171 m2
-
14733297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 173815 14733297 Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1671m2.SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM! możliwość prowadzenia usług! !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 2 DZIAŁEK!!!✅Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka według MPZP mieszkaniowa z oznaczeniem A21MN znajdująca się w Jaworzu przy ul....

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

384 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
1671 m2
-
15651396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23337691 15651396 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOgłoszenie prywatne bez pośredników i prowizjiAtrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry Kozy, tuż obok Bielska-Białej 12.03 ar 199 000 złLokalizacja: ul. Spółdzielcza, Kozy – zaledwie 10 minut jazdy od c...

Bielsko-Biała (Hałcnów) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

199 000 PLN (165 zł/m2)

-
-
1203 m2
-
15633863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22904596 15633863 Na sprzedaż działka budowlana - Bielsko-Biała, dzielnica Lipnik Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Bielska-Białej - dzielnicy Lipnik. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę domu...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

300 000 PLN

-
-
800 m2
-
15324386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15809559 15324386 Działka inwestycyjna o pow. 5578 mkw pod Aparthotel lub Hotel.OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO Wstępna koncepcja architektoniczna na 2 apartamentowce o łącznej powierzchni około 4000 m2 powierzchni użytkowej, około 60 lokali, na 5 kondygnacji każde...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

6 490 000 PLN (1 164 zł/m2)

-
-
5578 m2
-
14678691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 160481 14678691 ⚠️⚠️Grunt inwestycyjny pod zabudowę min. 8 mieszkań (możliwe 12 mieszkań - w trakcie uzgodnień WZ)⚠️ Podana cena jest ceną BRUTTO! FV.Nieruchomość 1051mkw zlokalizowana jest w Bielsku-Białej niedaleko Bulwarów Straceńskich (ok 700m spacerem). Cicha i...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

705 000 PLN (671 zł/m2)

-
-
1051 m2
-