• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 576

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15890602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882573 15890602 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Chojny. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola. Dogodny dojazd do centrum komuni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15834209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788184 15834209 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Kpt. Franciszka Żwirki, w samym sercu Łodzi. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nieruchomość od ul. Piotrkowskiej najpopularni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (8 804 zł/m2)

2
1
51 m2
1910
15727650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24723408 15727650 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na spokojnym, zielonym osiedlu Stare Chojny. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, a jednocześnie wygodny dostęp do miasta.W najbliższej okolicy ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

409 000 PLN (8 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1975
15872894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27504404 15872894 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej części Łodzi na Retkini, przy ul. Tomaszewicza. To jedna z bardziej cenionych lokalizacji w mieście, charakteryzująca się świetną infrastrukturą ora...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 444 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15514764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20242076 15514764 4-pokojowe mieszkanie w samym sercu Łodzi.Opis lokalizacji: Plac Wolności (Śródmieście) blisko Manufaktury w Centrum, 4 pokoje idealne pod inwestycje do generalnego remontu. Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszka...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (4 781 zł/m2)

4
-
73 m2
1900
15807647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26376176 15807647 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części Łodzi, w rejonie Bałut. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska liczne sklepy, punkty usługowe, szk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (8 370 zł/m2)

2
1
46 m2
1975
15791951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26002493 15791951 Opiekun oferty: Monika Bistułatel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (8 814 zł/m2)

3
1
59 m2
1983
15872895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504405 15872895 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem.Otoczenie nieruchomości:Mieszk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15894986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27954648 15894986 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Stare Chojny (dzielnica Górna). W pobliżu pełna infrastruktura miejska - sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne,...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 180 zł/m2)

2
2
50 m2
1980
15893701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917601 15893701 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dygasińskiego w Łodzi, w spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
2
46 m2
1930
15897700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28008124 15897700 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rybnej w Łodzi, w części miasta z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (9 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1930