• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15897049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27993179 15897049 Otwórz drzwi do swojego pierwszego, przytulnego mieszkania w sercu Bałut, gdzie codzienność nabiera nowego wymiaru wygody i spokoju.To idealna propozycja dla singla, pary lub seniora, którzy cenią sobie szybki dostęp do miejskich udogodnień i chcą za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

235 000 PLN (8 298 zł/m2)

1
1
28.32 m2
1974
15897058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27993235 15897058 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się przy ul. Zbaraskiej w Łodzi, na Dąbrowie - dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta.W najbliż...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

393 000 PLN (8 362 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15897057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993237 15897057 Contact me should you need more information in EnglishOpiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Teofilowie - dobrze rozwiniętej i lubianej części Łodzi, z dostępem do pełnej infrastruktury miejski...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (6 739 zł/m2)

2
1
46 m2
1972
15875144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527398 15875144 Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, klasycznego stylu oraz wygody wynikającej z doskonałej lokalizacji.Mieszka...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (6 303 zł/m2)

4
1
134.86 m2
1890
15876015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526936 15876015 Oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,38 m², zlokalizowanego przy alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego 53 w Łodzi. Mieszkanie usytuowane jest na 11. piętrze, co zapewnia wyjątkowy widok na Retkinię. Lokal składa się z dwóch prze...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

330 000 PLN (6 821 zł/m2)

2
1
48.38 m2
1977
15875344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525522 15875344 Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,61 m², położone w prestiżowej inwestycji ZENIT, przy ulicy Widzewskiej 40A w Łodzi.Najważniejsze atuty nieruchomości: - nowy budynek z 2025 roku – wysoki standard, elegancka architektura i dopra...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

368 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
42.61 m2
2025
15894020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922862 15894020 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m², położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły przy ulicy Narutowicza w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum i wygodę miejskiego życia.Lokalizac...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (9 105 zł/m2)

3
1
49.97 m2
1965
15887526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784993 15887526 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne ter...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (9 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1976
15889170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845768 15889170 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Marysin-Doły. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przycho...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 955 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15834212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26705300 15834212 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na terenie zamkniętego osiedla mieszkaniowego w rejonie Nowe Sady na pograniczu dzielnic Górna i Polesie. Okolica łączy dostęp do miejskiej infrastrukt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (8 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2001
15877014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27560264 15877014 Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę.NOWA CENA - TERAZ 6880ZŁM2Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokalizowana na 3. piętrze kameralnego budynku z lat...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
40 m2
1950
15876834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557353 15876834 Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty.Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m², położonego na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Młynarskiej 52 w Łodzi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

859 000 PLN (12 821 zł/m2)

3
1
67 m2
2020