• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15781128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25821520 15781128 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia niedaleko ogrodu Botanicznego mieszkanie na Retkini!Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie największych terenów zielonych miasta:-...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (8 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15865052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282571 15865052 Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m², zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi (Dąbrowa). To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestyc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 976 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Scheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony p...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15889644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856590 15889644 Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu:- 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna wychodzą na południe i zachód. W salonie duży balkon - spokojni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

388 000 PLN (7 608 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15777718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736499 15777718 Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem ul. Srebrzyńska, Łódź PolesieNa sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Srebrzyńskiej w Łodzi. Idealne dla osób...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15895285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961963 15895285 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w budynku nr 64, przy ul. Rewolucji 1905 roku . To doskonała lokalizacja dla osób, które cen...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

410 000 PLN (13 226 zł/m2)

1
1
31 m2
2014
15895284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961962 15895284 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Dąbrowie, przy ul. J. Dąbrowskiego - w części miasta z dobrze rozwiniętą infrastrukturą osiedlo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15894165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933062 15894165 Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20 m2 usytuowaną na 3 piętrze, 4- piętrowego bloku przy ul. Łącznej w Łodzi. Blok po termomodernizacji oddalony od ulicy, w otoczeniu zieleni z dużym parkingiem. Lokalizacja oferującą spokojną okolicę, dog...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1975
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15833660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26807837 15833660 Mieszkanie o pow 36,2m2 w pobliżu Manufaktury .To może być miejsce, którego szukasz! Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrów handlowych, szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych, co sprawia, że jest to doskonała propozycja dla...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 361 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15881537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637527 15881537 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini. Retkinia to jedna z najbardziej cenionych dzielnic mieszkaniowych w Łodzi, reg...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
56 m2
1977