• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Scheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony p...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15889644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856590 15889644 Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu:- 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna wychodzą na południe i zachód. W salonie duży balkon - spokojni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

388 000 PLN (7 608 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15777718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736499 15777718 Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem ul. Srebrzyńska, Łódź PolesieNa sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Srebrzyńskiej w Łodzi. Idealne dla osób...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15895285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961963 15895285 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w budynku nr 64, przy ul. Rewolucji 1905 roku . To doskonała lokalizacja dla osób, które cen...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

410 000 PLN (13 226 zł/m2)

1
1
31 m2
2014
15895284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961962 15895284 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Dąbrowie, przy ul. J. Dąbrowskiego - w części miasta z dobrze rozwiniętą infrastrukturą osiedlo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15894165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933062 15894165 Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20 m2 usytuowaną na 3 piętrze, 4- piętrowego bloku przy ul. Łącznej w Łodzi. Blok po termomodernizacji oddalony od ulicy, w otoczeniu zieleni z dużym parkingiem. Lokalizacja oferującą spokojną okolicę, dog...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1975
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15833660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26807837 15833660 Mieszkanie o pow 36,2m2 w pobliżu Manufaktury .To może być miejsce, którego szukasz! Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrów handlowych, szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych, co sprawia, że jest to doskonała propozycja dla...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 361 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15881537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637527 15881537 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini. Retkinia to jedna z najbardziej cenionych dzielnic mieszkaniowych w Łodzi, reg...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
56 m2
1977
15865103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27285347 15865103 Oferuję do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. Przędzalnianej 77 w Łodzi. W kameralnym 3 piętrowym budynku z cegły z 1998roku,  z ogrodzonym terenem. O powierzchni 140 m2 z dwoma przynależnymi miejscami parkingowymi oraz komórką l...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

945 000 PLN (6 799 zł/m2)

5
2
139 m2
1998
15202585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12476536 15202585 Rezerwacja do 17.04.2026r.Mieszkanie w samym centrum miasta - 130 m2, dwa niezależne wejścia, 1 piętro, odnowiona kamienica. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 130 m2, z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w odnowionej kamienicy na ul. Jar...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

697 000 PLN (5 362 zł/m2)

4
1
130 m2
1912
15703960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24253722 15703960 Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

243 000 PLN (8 100 zł/m2)

1
-
30 m2
-