• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15863474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27250074 15863474 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe, przestronne mieszkanie z otwartą przestrzenią w salonie, o powierzchni ponad 49 m kw. Lokalizacja zapewnia spokój, a jednocześnie dostęp do komunikacji miejskiej. Położony na 3...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

517 000 PLN (10 551 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15882486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665146 15882486 Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, klatki schodowe szerokie i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 920 zł/m2)

2
1
45.33 m2
2000
15869262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27404705 15869262 Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie w stanie deweloperskim, parter z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, w nowoczesnej inwestycji z 2026 r. (księga wieczysta w trakcie zakładania), położone w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej.Oferta ekskluz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
38.99 m2
2026
15868106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27364782 15868106 Mieszkanie w kamienicy przy ul. Żwirki 18 to nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i szerokimi możliwościami wykorzystania. To oferta, która może zainteresować zarówno osoby szukające przestronnego lokalu do zamieszkania, jak i inwestorów or...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (7 051 zł/m2)

1
-
156 m2
1900
15824485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633235 15824485 Dwa mieszkania w cenie jednego !Na sprzedaż przestronne mieszkania o łącznej powierzchni 95 m2 umiejscowione w zadbanej kamienicy na Górnej. Cena nieruchomości wynosi 7 083 PLN za metr kwadratowy, co czyni ją atrakcyjną ofertą na rynku nieruchomości....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

674 100 PLN (7 096 zł/m2)

4
2
95 m2
1902
15887865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796879 15887865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m², usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni, przedpokój, łazienka oraz dwa dodatkowe pokoje. Ekspozycja okien na w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

343 000 PLN (7 146 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15885382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728363 15885382 2 duże pokoje 51 m² 2 łazienki 3 piętroNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku.Układ pomieszczeń: dwa przestronne, jasne pokoje oddzielna kuchnia aż dwie łazienki duży atut dla komfor...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
2
51 m2
1987
15836544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713679 15836544 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 5. piętrze w budynku z windą.Lokal przeszedł generalny remont została wymieniona instalacja elektryczna, a w 2021 roku mieszkanie zostało dodatkowo odświeżone. Całość jest zadbana i gotowa do z...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (9 186 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15894742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948593 15894742 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w bloku przy ul. Lutomierskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Żubardź, w pobliżu punk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

485 000 PLN (8 981 zł/m2)

3
1
54 m2
1975
15894601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946417 15894601 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Lokal jest własnościowy z księgą wieczystą.Nieruchomość znajduje się na str...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (11 135 zł/m2)

2
1
52 m2
2011
15873181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27523084 15873181 Przedstawiamy wyjątkową okazję - mieszkanie, które w pełni oddaje urok kamienicy, a jednocześnie daje przestrzeń do stworzenia wymarzonego wnętrza. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca, które łączy klasyczny styl z nowoczesnymi udogodni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

620 000 PLN (6 657 zł/m2)

3
1
93.14 m2
1926
15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920