• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15305637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15317596 15305637 Oferuję mieszkanie 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym. Lokal składa się z: salonu , poko...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

416 000 PLN (9 455 zł/m2)

2
1
44 m2
1967
15860792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184493 15860792 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się przy ul. Turoszowskiej 3 (Żabieniec), w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta.W najbliższej o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

358 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1967
15894382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27941993 15894382 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Radogoszcz-Zachód. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekrea...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
1
63 m2
1982
15891298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894442 15891298 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², usytuowane na parterze budynku przy ul. Wiwulskiego 3. Lokal składa się z dwóch przestronnych i ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Mieszkanie wymaga remontu, co stanowi doskon...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

370 000 PLN (7 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15795869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26109058 15795869 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: sklepów, punktów usługowy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15716206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24507657 15716206 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem typu loggia, w doskonałej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych. Mieszkania zostały oddane do użytku w I kwartale 2024r. B...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

530 536 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
56 m2
2024
15716210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24507655 15716210 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem typu loggia, w centrum Łodzi. Odbiór - II kwartał 2025r. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży M-3 o powier...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

509 495 PLN (12 427 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15889787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861633 15889787 Dzielnica Polesie to miejsce, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością terenów zielonych. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój oraz relaks wśród natury. Dzielnica ta jest również doskonale skomunikowana z resztą miasta,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (9 661 zł/m2)

3
1
62 m2
1997
15406687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17840195 15406687 Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu dwupokojowego mieszkania na Widzewie.Główne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum• bliskość komunikacji miejskiej• cicha i spokojna okolicaNieruchomość złożona z: • aneks kuchen...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1979
15872448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493738 15872448 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108 m2, położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Nawrot.Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku i został funkcjonalnie podzielony na trzy w pełni niezależne k...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

849 000 PLN (7 861 zł/m2)

3
3
108 m2
1886
15663004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511544 15663004 Apartament z pracownią w Polonia Residence – Na sprzedaż!Polonia Residence prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Łodzi!Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Kilińskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (6 422 zł/m2)

3
-
116 m2
1910
15663018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511543 15663018 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

444 000 PLN (10 571 zł/m2)

1
1
42 m2
1910