• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15663019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511542 15663019 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (11 071 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511540 15663016 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 000 PLN (10 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15664026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23541282 15664026 Apartament gotowy do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania, z pięknym widokiem na panoramę miastaPolonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabr...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (21 636 zł/m2)

1
1
55 m2
1910
15107394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9969451 15107394 Mieszkanie 133 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej Mieszkanie 133,72 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie Filharmonii Łódzkiej oraz ulicy Piotrkowskiej. Lokal składa się; z ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (5 263 zł/m2)

3
2
133 m2
1930
15411477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936235 15411477 Na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. Berlińskiego w Łodzi. Cena nieruchomości wynosi 340 000 PLN, co daje 5 230 PLN za m². Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w budynku.Mieszkanie zlokaliz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 965 zł/m2)

3
1
57 m2
1910
15889650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856581 15889650 Na sprzedaż mieszkanie 43,20 mkw na parterze w bloku czteropiętrowym w Łodzi. Składa się; z pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Mieszkanie jest w pełni ro...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

330 000 PLN (7 674 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15885309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722684 15885309 Mieszkanie 42,42 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem 4,6 mkw , sypialni, zamykanej kuchni z oknem, łazienki ,WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. W mieszkaniu została wymieniona in...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (9 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15861777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27211521 15861777 Na sprzedaż mieszkanie 37,68 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji na Teofilowie w Łodzi. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z wanną i WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
15830302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26668012 15830302 Mieszkanie 36,91 mkw składa się z; salonu, sypialni z balkonem, zamkniętej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Usytuowane jest na 10 piętrze w bloku z windą po termomodernizacji. Mieszkanie jest po remon...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (9 444 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15794973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26086305 15794973 Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2  w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym  3 piętrze w apartamentowcu z windą.Posiada dwa balkony przy salonie z aneksem kuchennym - 6m2 i przy sypialni-1,5m2.Osiedle ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

711 500 PLN (9 747 zł/m2)

3
1
73 m2
2023
15771394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25581275 15771394 Duży salon połączony z kuchnia plus dwa pokoje, osobna łazienka i WC, duża loggia. Świeżo po remoncie, nowe meble kuchenne z wyposażeniem (zlewozmywak, bateria, zmywarka 60 cm, piekarnik, indukcja). Wystawa północ - południe.Mieszkanie posiada bardzo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1979
15662329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23496736 15662329 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie na Widzewie.Nowe budownictwo 73.4 m2 2-gie piętro 3pokoje, komórka lokatorska.Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i pokój np dla dziecka, biurowyZ salonu wyjście na balkon od...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

770 000 PLN (10 548 zł/m2)

3
1
73 m2
2024