• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 578

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15513175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20189859 15513175 Do sprzedaży mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Jaracza:- lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu nieopodal Parku Staszica, Teatru Wielkiego i Dworca Łódź Fabryczna- bardzo jasne mieszkanie z ekspozycją części dziennej na południe i zachód...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (8 976 zł/m2)

3
1
83 m2
2007
15819812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633122 15819812 Widzew to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która łączy w sobie uroki spokojnego życia z nowoczesną infrastrukturą miejską. Dzięki dogodnemu położeniu, mieszkańcy mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli oraz licznych sklep...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

562 000 PLN (7 806 zł/m2)

4
1
72 m2
1978
15794968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26086301 15794968 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 49m2 w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym 3 piętrze z dużym balkonem ok 8 m2Wyjście na balkon z sypialni i salonu z aneksem kuchennymOsiedle składa się z czterech bloków i stanowi teren zamkni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

477 500 PLN (9 745 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15873206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513570 15873206 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw,- pokój o pow. 11,4 mkw,- kuchnia o pow. 7,7 mkw,- łazienka z wc o p...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15872080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485312 15872080 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio od właściciela.Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku z 2025 roku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 23,26 m2, łazienki o powierzchni 3,18 m2 or...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

241 000 PLN (9 269 zł/m2)

1
-
26 m2
2025
15887551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum Łódź 27785459 15887551 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL092026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m² w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi - w okolicy Placu Wolności, kilka minut spacerem od Manufaktury oraz terenów zielo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15790432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25965300 15790432 OSTATNIE TAKIE MIESZKANIE - CENA NIŻSZA NIŻ U DEWELOPERA.ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA MIESZKANIA W 4 STANDARDACH DO WYBORUKilińskiego 12 - SŁONECZNE TARASY -  miejsce w sercu miasta.Ta inwestycja, oddana do użytku w 2025 roku już stała się jedną ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (12 258 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15891297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894441 15891297 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w doskonale skomunikowanej okolicy. Kilka minut spacerem do Manufaktury, kilkanaście do Placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej. Spod bloku ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

307 000 PLN (8 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15893524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913517 15893524 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam serdecznie,mam do zaoferowania, jasne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.Pełna własność z Księgą Wieczystą.Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 500 PLN (9 988 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15893523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913516 15893523 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m², położone przy ul. Rojnej w Łodzi. Lokal gotowy do wprowadzenia – idealny zarówno dla pary, singla, jak i pod inw...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (10 213 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15893460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911409 15893460 Opiekun oferty:Patrycja Górska602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola m.in. Galeria Łódzka, Monopolis oraz centrum handlowe Tulipan. Okolica jest bardzo dobrze...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1960