• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 576

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875892 15890361 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie i dużym potencjale aranżacyjnym. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrza, a układ pozwala na stworzenie komfortowej strefy dziennej oraz części...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

319 000 PLN (11 393 zł/m2)

1
-
28 m2
1988
15593663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033648 15593663 Loft znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera. Klimatyczny, stylowy i przestronny loft, znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera – położony w lewym skrzydle, z oknami wychodzącymi na patio. ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

780 000 PLN (9 750 zł/m2)

2
-
80 m2
1875
15759549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25339960 15759549 Rozkładowe 2 pokoje do własnej aranżacji, w doskonałej lokalizacji!Opiekun oferty:Katarzyna CzyżewskaTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na Bałutach, przy ul. Tokarskiej, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu znajduje si...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (3 684 zł/m2)

2
1
57 m2
1908
15890028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko 6 978 zł/m²| 2 pokoje + kuchnia | Centrum 27867512 15890028 Szukasz okazji, która zdarza się raz na kilka lat? Właśnie ją znalazłeś. Prezentujemy lokal M39 w prestiżowej Zielona Residence. W ramach specjalnej promocji obniżamy cenę o 45 000 zł, co sprawia, że to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych ofert inwe...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

345 000 PLN (7 041 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15749851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112680 15749851 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na parterze w bloku przy ul. Jana w Łodzi, na spokojnym i zamkniętym osiedlu.Opis nieruchomości:mieszkanie wymaga generalnego remontu idealne dla osób chcących stworzyć wnętrze według własnego projektu,2 niez...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15800258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210154 15800258 Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny 49.02m2 znajdujący się w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Więckowskiego. Cena 380 000 zł. Kamienica oferuje idealną przestrzeń dla młodych osób, w szczególności studentów, szukających komfortowego i funkcj...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (7 755 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15868035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj od razu | 2 Pokoje | Miejsce Postojowe 27363414 15868035 Chcecie mieszkania, do którego wchodzicie i po prostu zaczynacie żyć - bez remontów, decyzji i miesięcy czekania?M6 w Nowej Granitowej to gotowe, w pełni urządzone 2 pokoje, stworzone z myślą o codziennym komforcie pary.Spokojna okolica, kameralny bu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15865720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304977 15865720 Opis lokalizacji:Dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych w okolicy.Opiekun oferty:Patrycja GórskaTel. 602-101-60...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (7 541 zł/m2)

2
1
37 m2
1978
15841673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792686 15841673 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Lokal po generalnym gotowy do zamieszkania lub do wynajmu. Opis lo...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (12 071 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15789948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25952743 15789948 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,7 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Bałuckiego 68 w Łodzi, w dzielnicy Górna. Zadbany budynek, z wyremonto...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (7 703 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15876038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526991 15876038 Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego ŚródmieściaOpiekun oferty:Stanisław Karwowskitel. 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w centrum akademickiego ośrodka wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 638 zł/m2)

2
1
47 m2
1960
15887499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784493 15887499 WYSOKI STANDARD (300 cm) KLIMATYZACJA BALKON - Centrum przy ManufakturzeSzukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni 25,19 m², łączącą nowoczesny design z doskonałą lokaliz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (11 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2015