• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 576

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15838554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733151 15838554 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi dzielnicy Marysin-Doły, przy ulicy Emilii Plater. Lokal znajduje się w bezpośrednim otoczeniu licznych parków i terenów zielonych, co zap...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

275 000 PLN (6 395 zł/m2)

2
1
43 m2
1960
15125119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10415327 15125119 W eleganckiej modernistycznej kamienicy. Cisza w centrum miasta. 4 pokoje - kamienica lata 30' XX w. - balkon - garaż na 2 samochodyDo sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m² w pięknej modernistycznej kamienicy z XX wieku. Mieszkan...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

820 000 PLN (10 123 zł/m2)

4
1
81 m2
1936
15053502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8307982 15053502 To piękne mieszkanie czeka na nowego właściciela.Na 136 m2 znajdują się:- 4 pokoje - przestronne, jasne, z pięknym parkietem- 2 kuchnie- łazienki- garderobę- wygodny hall- balkon- duża piwnicaUzyskanie 5 pokoi możliwe jest po zaadaptowaniu jednej kuc...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

749 000 PLN (5 507 zł/m2)

4
2
136 m2
1940
15885297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722346 15885297 Przedstawiamy ofertę własnościowego mieszkania o powierzchni 36,71 m², zlokalizowanego na parterze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Paderewskiego na Górnej w Łodzi. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji w ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 219 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1974
15773703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25635255 15773703 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja mieszkania to synonim życia miejskiego - idealna dla osób ceniących sobie komfort, oszczędność czasu i bliskość centrum! Niewątpliwy atut to własna zielona enklawa...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (8 016 zł/m2)

2
1
61 m2
1929
15772276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25607414 15772276 Opiekun oferty: Sebastian Korkosztel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (Park Helenów...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

528 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
1
55 m2
1963
15772067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25600451 15772067 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Możliwość przearanżowania na trzy pokoje!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15790488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968166 15790488 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola, szkoły oraz sklepy, co czyni lokalizację przyjazną dla rodzin z dzieć...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (8 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15784846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862145 15784846 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m. Zlokalizowane jest na 3. piętrze zadbanego bloku z cegły z 1930 r. Choć znajduje się w samym centrum Łodzi, bud...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

445 000 PLN (7 807 zł/m2)

2
-
57 m2
1930
15778984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25763749 15778984 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m, położone na 4. piętrze w zadbanym budynku typu plomba z 1996 roku przy ul. Rajdowej 20A w Łodzi. Budynek jednoklatkowy z windą, w bardz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

669 000 PLN (9 423 zł/m2)

3
1
71 m2
1996
15772064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25600441 15772064 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (4 638 zł/m2)

3
1
69 m2
1900
15782254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25839112 15782254 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję przestronne, przytulne mieszkanie o powierzchni 61,59 m, położone na 1 piętrze w kameralnym bloku z cegły z 1943 roku.Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej części Łodzi Stoki,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

459 000 PLN (7 525 zł/m2)

2
1
61 m2
1943