• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 576

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15772835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25622089 15772835 Rezerwacja!Opiekun oferty: Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne. Blisk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 853 zł/m2)

4
1
116 m2
1980
15785045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25865644 15785045 Przestronny apartament przy lesie 3 pokoje Łódź JanówOpiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej części Łodzi - na Janowie. To wyjątkowa lokalizacja łącząca bliskość natury z...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

930 000 PLN (10 568 zł/m2)

4
1
88 m2
2002
15780734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25813150 15780734 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Osiedle jest ogrodzone i zagospodarowane zielenią.Budynki mieszkalne są nowoczesne i wyposażone w cichobieżne windy oraz posiadają miejsca parkingowe w garażach podziemnych.Lo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15779351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25772551 15779351 3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Pienistej w ŁodziOpiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, całodobowo strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu przy ul. Pienistej w...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

710 000 PLN (10 597 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15777996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25739225 15777996 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,53 m, położone na 2 piętrze w zadbanym, 4 piętrowym bloku położonym w okolicy ul. Powszechnej i Mieszczańskiej. Budyne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

458 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15782248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25838928 15782248 Opis lokalizacji:Piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie znajdującym się na Łódzkich Bałutach zlokalizowane przy ul. Lnianej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich, dostępnych w okolicy.Opie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1963
15772215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25605323 15772215 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Nawrot w Łodzi.Lokal po generalnym remoncie idealne dla inwestora, pod wynajem lub dla osoby, która chce wprow...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (10 321 zł/m2)

2
1
28 m2
1900
15767171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25518834 15767171 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Jest możliwość przywrócenia pierwotnego układu mieszkania czyli 3 pokoje i pełen rozkład (patrz alternatywny rzut).Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest na osiedlu Radogoszcz Wschód, w zielonej, s...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 266 zł/m2)

2
1
64 m2
1989
15763309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25422555 15763309 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Łodzi, przy skrzyżowaniu Sienkiewicza i Nawrot. W kilka minut dojdziemy stąd spacerem do ulicy Piotrkowskiej, Off-Piotrkowska, Galeri...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

940 000 PLN (7 966 zł/m2)

4
1
118 m2
1913
15758324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25319650 15758324 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15729454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24764153 15729454 2-pokojowe mieszkanie z 2 antresolami i klimatyzacją - Rewolucji 1905 r. Opiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602 101 602Opis lokalizacji:Apartament znajduje się w centrum Łodzi, przy ul. Rewolucji 1905 roku, na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu z bramą na...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

418 500 PLN (10 207 zł/m2)

2
1
41 m2
2015
15702954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24241927 15702954 4 pokojowe mieszkanie na rozchwytywanym Janowie - Olechowie!Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w okolicy ze świetnym dojazdem do Centrum.Niedaleko stadion Widzewa, szkoły, przedszkola i p...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

799 999 PLN (11 111 zł/m2)

4
1
72 m2
1995